Robert Lewandowski żegna się z Monachium

i

Autor: Instagram Anny Lewandowskiej Robert Lewandowski żegna się z Monachium

Niechciana konfrontacja

Robert Lewandowski znów wypowiedział się o Bayernie Monachium. Jasna deklaracja, tego chciałby uniknąć

2022-08-10 9:27

Robert Lewandowski przeniósł się do FC Barcelona i czeka na oficjalny debiut w barwach nowej drużyny – oczywiście, rozegrał on już cztery spotkania dla „Dumy Katalonii”, ale wszystkie były meczami towarzyskimi. Barcelona będzie rywalizowała nie tylko w lidze hiszpańskiej, ale też m.in. w Lidze Mistrzów. Okazuje się, że polski napastnik nie chciałby zbyt szybko wracać do Monachium w roli rywala, a to może stać się właśnie w europejskich rozgrywkach.

Transfer Roberta Lewandowskiego budził i wciąż budzi wiele emocji w Polsce, Hiszpanii oraz Niemczech. Choć oczywiście mówi się o tym na całym świecie, to najgłośniejsze dyskusje prowadzone są w trzech wymienionych wyżej krajach i chyba nie trzeba tłumaczyć powodów takiego stanu rzeczy. Robert Lewandowski niedawno pojawił się w Monachium, aby pożegnać się z klubem, w którym spędził 8 lat i zdobył wszystko, co było do zdobycia w piłce klubowej. Nie jest jednak wykluczone, że wróci on tam jeszcze jako zawodnik, bowiem oba kluby mogą spotkać się w Lidze Mistrzów, jak było chociażby w minionym sezonie. Sam Lewandowski jasno przyznał, że nie chciałby grać przeciwko Bayernowi tak szybko.

Wielki gest piłkarzy Barcelony! Dzięki nim Lewandowski będzie mógł zagrać w lidze

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!

Lewandowski nie jest pewny, jak przyjmą go w Monachium. Chciałby tego uniknąć

Polski napastnik udzielił wywiadu niemieckim mediom, gdzie wypowiedział się na temat wielu spraw związanych z transferem. Lewandowski nawet przepraszał kibiców za to, co robił, aby doprowadzić do transferu! Teraz przyznał, że nie chciałby trafić na swój były klub w Lidze Mistrzów. – Nie chciałbym trafić na Bayern Monachium w fazie grupowej Ligi Mistrzów – stwierdził Lewandowski w rozmowie z „Bildem” – Jest za wcześnie na to i byłoby to dla mnie dziwne uczucie – dodał.

Prezydent Barcelony bez ogródek o Robercie Lewandowskim. Miał do powiedzenia tylko trzy słowa, to naprawdę myśli o Polaku

Później powtórzył jeszcze raz, że nie chce rywalizować z Bayernem w fazie grupowej LM, ale wyraził nadzieję, że gdyby do tego doszło to… kibice przyjęliby go pozytywnie! – Moja prośba na losowanie to, żeby nie wylosowali nam Bayernu. Jak by mnie przyjęli kibice na Allianz Arenie? Mam nadzieję, że pozytywnie, bo tylko takie mam wspomnienia z tym klubem. Ta przygoda zostanie na zawsze w moim sercu – zakończył reprezentant Polski.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze