Juventus - Ajax TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Autor: AP Juventus - Ajax TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Skrót meczu Juventus Turyn - Atletico Madryt. Wszystkie gole z meczu Juventus - Atletico [WIDEO]

2019-03-13 6:50

Zobacz skrót meczu Juventus Turyn - Atletico Madryt. WIDEO z meczu Juventus - Atletico. "Stara Dama" w rewanżu musiała odrobić dwubramkową stratę z pierwszego spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów w Madrycie. Wielu po rywalizacji na Wanda Metropolitano zwątpiło już w mistrzów Włoch. Ci jednak udowodnili, że nigdy nie można ich skreślać i po triumfie 3:0 u siebie wywalczyli awans do najlepszej ósemki. Wszystkie gole z meczu Juve - Atletico poniżej.

Mecz Juventus Turyn - Atletico Madryt zapowiadał się niezwykle emocjonująco. Do stolicy Piemontu przyjechała bowiem ekipa Diego Simeone, która słynie z żelaznej defensywy i konsekwencji w grze. Goście byli faworytami do awansu do 1/4 finału Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu ze "Starą Damą" wygrali bowiem 2:0 i mieli wszystkie argumenty, by we Włoszech zagrać w swoim stylu, skupiając się przede wszystkim na rozbijaniu ataków przeciwników i wyprowadzaniu zabójczych kontrataków. Tym razem jednak "Rojiblancos" zawiedli swoich fanów na całej linii. Przez 90 minut nie byli w stanie przeciwstawić się ekipie z Serie A.

Juventus od pierwszych minut robił wszystko, by odrobić straty. Tym razem z doskonałej strony pokazał się Cristiano Ronaldo. Portugalczyk przez wielu był krytykowany po przyjściu do Turynu. Choć jeden z najlepszych piłkarzy na świecie strzela gole, to nie miał dotychczas aż tak wielkiego wpływu na zespół, jak było to w Realu Madryt. We wtorek wszystko się jednak zmieniło. Jego gole z 27. i 48. minuty sprawiły, że straty z rywalizacji na Wanda Metropolitano zostały odrobione, a sprawa awansu wciąż pozostawała otwarta.

Skrót meczu Juventus Turyn - Atletico Madryt

Autor: IPLA Skrót meczu Juventus Turyn - Atletico Madryt Link: KLIKNIJ I ZOBACZ SKRÓT MECZU JUVENTUS - ATLETICO

Gdy wydawało się, że dogrywka w spotkaniu Juventus - Atletico jest nieuchronna, CR7 po raz trzeci dał o sobie znać. Zaledwie 4 minuty przed upływem regulaminowego czasu gry podszedł do rzutu karnego. I tym razem Portugalczykowi nie zadrżała noga. Pokonał Jana Oblaka z jedenastu metrów, zapewniając awans do najlepszej ósemki Ligi Mistrzów Juventusowi. Atletico z kolei z wielkim niedosytem wróciło do domu.

Juventus Turyn - Atletico Madryt 3:0 (1:0)
Bramki: Ronaldo 27, 49, 86 (k)

Żółte kartki: Bernardeschi - Juanfran, Gimenez

Juventus: Szczęsny – Cancelo, Bonucci, Chiellini, Spinazzola (67' Dybala) – Can, Pjanić, Matuidi – Bernardeschi, Mandzukić (79' Kean), Ronaldo

Atletico: Oblak – Arias (77' Vitolo), Godin, J. Gimenez, Juanfran – Saul Niguez, Rodri, Koke, Lemar (57' Correa) – Griezmann, Morata