Cristina Buccino, Cristiano Ronaldo

i

Autor: Instagram/cribuccino/AP Cristina Buccino, Cristiano Ronaldo

Prawda o gwiazdorze

Tak naprawdę Cristiano Ronaldo traktuje kobiety. Była kochanka piłkarza wyjawiła całą prawdę. To wyznanie wiele zmienia

2023-05-12 20:00

Cristiano Ronaldo znany jest nie tylko z fenomenalnej gry w piłkę nożną, wystawnego życia oraz wielu zdobywanych trofeów, ale również z tego, że miał w swoim życiu wiele kobiet. Obecnie związany jest z Georginą Rodriguez i wydaje się, że Portugalczyk postanowił skończyć z rozrywkowym życiem. Pojawiły się jednak plotki, że modelka i piłkarz mogą się rozstać. Przy okazji takich doniesień o zdanie na temat Ronaldo zapytana została jego była partnerka.

Cristiano Ronaldo nigdy nie należał do grona osób, które jakoś szczególnie chronią swoją prywatność. Były zawodnik m.in. Realu Madryt, czy Manchesteru United często chwali się w mediach społecznościowych zdjęciami z wystawnego życia, z chwil spędzanych z rodziną, czy też z wyjazdów na wakacje. W przeszłości często informowano również o jego życiu uczuciowym. Ronaldo spotykał się bowiem z wieloma znanymi kobietami i o jego romansach było głośno.

Wydało się, jak Ronaldo traktuje kobiety. Była partnerka CR7 nie zostawiła żadnych złudzeń

Od kilku lat "szaleńczy" okres w życiu Portugalczyka nie ma jednak miejsca. Ronaldo związał się z Georginą Rodriguez i para tworzy szczęśliwy związek. A przynajmniej tak się wydawało do niedawna. W mediach pojawiło się mnóstwo plotek, że zawodnik i modelka są ze sobą już tylko dlatego, że to korzystnie wpływa na ich wspólne interesy. Jednak zarówno matka Portugalczyka, jak i sama Rodriguez zaprzeczają takim doniesieniom.

Była kochanka Ronaldo opowiedziała, jak traktował ją piłkarz. Padły wymowne słowa

Zagraniczne media wciąż jednak podgrzewają temat. "The Sun" skontaktowało się z byłą partnerką Ronaldo, Cristiną Buccino. Włoszka opowiedziała, jak była traktowana przez zawodnika. - Na samym początku widzisz tylko zewnętrzną warstwę Cristiano Ronaldo, ale z czasem poznajesz go coraz bliżej i twoja opinia się zmienia. Cristiano okazał się niezwykle hojnym mężczyzną, który wie, jak zadbać o kobietę - opowiedziała Buccino. Zradziła jednocześnie, jak poznała Ronaldo. - Wszystko wydarzyło się na Ibizie. Jednego wieczoru spotkaliśmy się, a nasze spojrzenia od razu się przyciągnęły. Następnie jak prawdziwy dżentelmen zaprosił mnie na obiad. To naprawdę świetny facet. Nie mogę powiedzieć, że o nim złego słowa - zdradziła.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze