Leo Messi

i

Autor: AP PHOTO Leo Messi

Bomba transferowa?!

Wielki przewrót w FC Barcelona? Leo Messi ma wrócić do klubu! Potwierdzenie z bliskiego otoczenia Argentyńczyka

2022-10-04 17:48

Sensacyjne wieści! W FC Barcelona już latem może dojść do wielkiego przewrotu. Veronica Brunati, argentyńska dziennikarka z bliskiego otoczenia Leo Messiego, przekazała, że legenda "Dumy Katalonii" ma wrócić do Barcelony już 1 lipca! Czy Robert Lewandowski będzie grał w przyszłym sezonie z wybitnym Argentyńczykiem?

Leo Messi wraca do FC Barcelona? Sensacyjne wieści

Odejście Messiego z Barcelony było jednym z najsmutniejszych momentów w historii katalońskiego klubu. Argentyńczyk spędził w nim 21 lat i wcale nie chciał się rozstawać, ale problemy finansowe "Blaugrany" go do tego zmusiły. Siedmiokrotny triumfator Złotej Piłki przeniósł się do PSG, jednak w Paryżu nie zachwyca tak, jak czynił to przez wiele lat w Barcelonie. Coraz częściej pojawiają się głosy, że jest w cieniu Kyliana Mbappe, choć ostatnią Złotą Piłkę odebrał już jako piłkarz paryskiego klubu. Mimo to, fani nieustannie spekulowali o możliwym powrocie Messiego do stolicy Katalonii. Wydawało się, że są to jedynie ich marzenia, ale właśnie stały się dużo bardziej prawdopodobne. Wszystko za sprawą doniesień Veroniki Brunati.

Powrót Messiego do Barcelony. Potwierdzenie z bliskiego otoczenia Argentyńczyka

Brunati to argentyńska dziennikarka, która od lat zajmuje się tamtejszą piłką nożną i wielokrotnie pisała na temat Barcelony. Jej znajomość z Messim zaczęła się już kilkanaście lat temu, gdy był on utalentowanym piłkarzem wchodzącym do wielkiej piłki. Wielokrotnie rozmawiali podczas zgrupowań reprezentacji Argentyny, gdyż jest to konik tej dziennikarki. Tymczasem we wtorek (4 października) Brunati odpaliła prawdziwą petardę. Poinformowała na Twitterze, że 1 lipca 2023 roku Messi zostanie piłkarzem Barcy! W tym przypadku źródło wydaje się być naprawdę rzetelne, tym bardziej że niedawno Messi był na zgrupowaniu reprezentacji... Jedno jest pewne - Argentynka rozpoczęła sagę, która może zakończyć się tym, że Robert Lewandowski będzie grał z Messim w jednym klubie.

Messi to nie tylko wielki piłkarz, ale też kochany mąż i ojciec. Jego piękna żona, Antonella, doskonale o tym wie:

Sonda
Czy Leo Messi wróci do FC Barcelona?
Żenujące zachowanie Krychowiaka. Zakpił z dziennikarzy po meczu z Walią. Futbologia Przemka Ofiary
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze