Zagraniczne media w EKSTAZIE po wiadomości od Lewandowskich o ciąży. Co za słowa!

2019-11-07 8:15 JWa
Robert Lewandowski będzie miał drugie dziecko
Autor: East News Robert Lewandowski będzie miał drugie dziecko

W środę Robert Lewandowski ogłosił na boisku, że po raz drugi zostanie ojcem. Zrobił to dokładnie w taki sam sposób, jak w 2016 roku. "Lewy" po strzeleniu gola włożył piłkę pod koszulkę i wsadził kciuk do ust. Z racji tego, że Polak jest jedną z największych gwiazd światowej piłki, nie może dziwić, że wszyscy zainteresowali się tą szczęśliwą nowiną. Media zza granicy rozpływają się w tej kwestii!

To, że polskie media rozpisują się o środowym geście Roberta Lewandowskiego dziwić nie może. Skalę popularności "Lewego" pokazuje jednak fakt, że również poza naszym krajem szczęśliwa wiadomość jest szeroko komentowana! Tematem zainteresowano się w całej Europie od Hiszpanii po Niemcy. Dla przykładu dziennik "AS" z Półwyspu Iberyjskiego tak opisał środowe wydarzenia na Allianz-Arena. "Nie był to wcale spektakularny gol, ale na pewno jeden z najważniejszych w karierze. Wszystko przez to, co oznaczał. Po strzeleniu bramki Polak włożył piłkę pod koszulkę, a kciuka w usta. Wszystko było jasne, choć gestem zaskoczył wszystkich" - czytamy w relacji z meczu Bayern Monachium - Olympiakos Pireus (2:0).

Za naszą zachodnią granicą również szeroko komentują gest "Lewego". "Lewandowski najpierw strzelił gola i przerwał cierpienia Bayernu, a po chwili podzielił się ze światem szczęśliwą nowiną. Wraz z żoną Anną spodziewają się drugiego dziecka" - czytamy w pomeczowym wydaniu poczytnego dziennika "Bild". "Juhu, znowu będzie tatą!" - brzmi tytuł na stronie bunte.de, gdzie w relacji napisano: "W 69. minucie strzelił gola w Lidze Mistrzów, a po chwili ogłosił piękne wieści. Lewandowski po raz drugi zostanie ojcem. Jego gest był bardzo znaczący".

"Lewandowski zwrócił na siebie uwagę kolejnym golem, ale też gestem, którym ogłosił, że po raz drugi zostanie ojcem. Piłkarz jest już szczęśliwym tatą Klary" - przypomniał z kolei Sport1. "Najpierw gol, a potem ogłoszenie, że jego żona jest w ciąży. Ten gest powiedział wszystko" - dodano w "Expressie".