Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Sparing zagrożony?

Eksplozja w Przewodowie. Mecz Polska - Chile odwołany? "Pod znakiem zapytania"

2022-11-16 11:41

Czy mecz Polska - Chile jest zagrożony po eksplozji w Przewodowie? Chilijskie media niepokoją się sytuacją polityczną w naszym kraju. Jeden z większych portali z tamtego kraju "El Desconcierto" przekazał informacje, że tamtejsza federacja piłkarska nie wie jeszcze nic na ten temat. Działania Polskiego Związku Piłki Nożnej wskazują, że decyzja jest jasna.

Eksplozja w Przewodowie to kwestia, która wstrząsnęła całą Polską. Wszyscy z niecierpliwością czekają na nowe doniesienia w tej sprawie. Do międzynarodowego incydentu doszło niedaleko ukraińskiej granicy dzień przed meczem Polska - Chile. Niepokojące informacje pojawiły się w mediach rywala w ostatnim sparingu przed mistrzostwami świata w Katarze. "El Desconcierto" twierdzi, że nie ma jasności w sprawie spotkania. Czy meczowi Polska - Chile grozi odwołanie?

Zdrowie polskich piłkarzy zagrożone. Ekspert grzmi przed mundialem. Mowa o niebezpiecznych objawach

Mecz Polska - Chile odwołany? Chilijskie media: Pod znakiem zapytania

Chilijskie media nie są przekonane, co do rozegrania ostatniego sparingu Polski przed mistrzostwami. Czekamy na nowe informacje w tej sprawie. Te jednak nie powinny być szokujące.

- Jak dotąd polskie władze nie wydały oficjalnego oświadczenia, a ANFP nie wyjaśniła, czy do spotkania może nie dojść. Na mniej niż 24 godziny przed planowanym meczem pomiędzy reprezentacją Chile a Polską nadal nie ma jasności co do tego, co się stanie z tym spotkaniem. A to dlatego, że we wtorek dwa pociski spadły na miasto Przewodów w województwie lubelskim we wschodniej Polsce - czytamy w "El Desconcierto".

Zbigniew Boniek zmasakrował jednego z właścicieli Wisły Kraków. Nazwał go trampkarzem, ostra reakcja

Sparing Polski zagrożony? Reakcja PZPN mówi nam wszystko

Kolejne godziny to kolejne wpisy Polskiego Związku Piłki Nożnej na temat spotkania Polska - Chile. Wszystko wskazuje na to, że do meczu dojdzie zgodnie z planem. Początek starcia został zaplanowany na godzinę 18:00 na Stadionie im. Wojska Polskiego w Warszawie.

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Chile?
Jerzy Engel prognozuje mundial Katar 2022
Najnowsze