Jakie MECZE DZISIAJ Mundial 28.11 poniedziałek Kto dzisiaj gra w Katarze? Jakie DZISIAJ MECZE na mundialu 28 listopada 2022

i

Autor: AP Jakie MECZE DZISIAJ Mundial 28.11 poniedziałek Kto dzisiaj gra w Katarze? Jakie DZISIAJ MECZE na mundialu 28 listopada 2022

MUNDIAL DZISIAJ

Jakie MECZE DZISIAJ Mundial 28.11 poniedziałek Kto dzisiaj gra w Katarze? Jakie DZISIAJ MECZE na mundialu 28 listopada 2022

2022-11-28 11:23

MECZE DZISIAJ Mundial 28 listopada 2022 poniedziałek. Jakie MECZE DZISIAJ na mundialu 28.11 Mundial w poniedziałek Kto dzisiaj gra? Jakie DZISIAJ MECZE na mundialu 28 listopada? Trwa już pierwszy mecz dzisiaj na mundialu - Kamerun gra z Serbią. Dziś w Katarze zakończy się druga kolejka fazy grupowej. Mecze dzisiaj na mundialu to cztery spotkania w grupach G i H, a największe hity tradycyjnie wieczorem. Na boisku zobaczymy będą wielkie gwiazdy, bo o powalczą m.in. Brazylia i Portugalia. Czy Cristiano Ronaldo znów trafi do siatki? Sprawdź kto gra dzisiaj na mundialu i jakie mecze dzisiaj 28 listopada 2022.

Mecze dzisiaj na mundialu (28 listopada 2022 r., poniedziałek) to cztery spotkania - Kamerun - Serbia i Brazylia - Szwajcaria (grupa G) oraz Korea Południowa - Ghana i Portugalia - Urugwaj (grupa H). To ostatnie mecze w drugiej serii w fazie grupowej mundialu w Katarze. Poniżej informacje o godzinach meczów dzisiaj i transmisjach z MŚ Katar 2022.

Jakie MECZE DZISIAJ Mundial 28.11 poniedziałek Jakie DZISIAJ MECZE 28 listopada 2022

Mecz Korea Południowa - Ghana (godz. 14, grupa H) to drugi mecz dzisiaj na mundialu. Piłkarze z Korei w pierwszym meczu zaprezentowali się nieźle, remisując 0:0 z Urugwajem. Ghana po dramatycznym meczu przegrała 2:3 z Portugalią, choć w emocjonującej końcówce była blisko doprowadzenia do wyrównania. Grupa H jest bardzo wyrównana, więc każdy punkt będzie na wagę złota. - To z pewnością będzie mój ostatni mundial i zrobię wszystko, by kibice byli z nas dumni - zapowiadał Luis Suarez, największa gwiazda reprezentacji Urugwaju. Doświadczony napastnik na pewno zrobi wszystko, żeby ta jego ostatnia przygoda w MŚ potrwała jak najdłużej.

Jakie DZISIAJ MECZE 28.11 Mundial Kto gra dzisiaj na mundialu? Jakie MECZE w poniedziałek

Mecz Brazylia - Szwajcaria (godz. 17, grupa G) to trzeci mecz dzisiaj na mundialu. Brazylijczycy zaczęli występ w Katarze od zwycięstwa 2:0 nad Serbią po dwóch golach Richarlisona. Kibice "Kanarków" cieszą się z trzech punktów, ale martwią kolejną kontuzją Neymara. Gwiazdor reprezentacji Brazylii w meczu z Serbami doznał kontuzji stawu skokowego. Ze Szwajcarią na pewno nie zagra, ale są szanse, że zdąży wrócić do gry na kolejne mecze. Szwajcaria po zwycięstwie 1:0 nad Kamerunem jest w dobrej sytuacji i dzisiaj spróbuje pójść za ciosem i sprawić sensację.

MECZE DZISIAJ Mundial 28.11 GODZINY MECZÓW i PLAN TRANSMISJI TV

  • Grupa G: Kamerun - Serbia godz. 11 TVP 2
  • Grupa H: Korea Południowa - Ghana godz. 14 TVP 1
  • Grupa G: Brazylia - Szwajcaria godz. 17 TVP 1
  • Grupa H: Portugalia - Urugwaj godz. 20 TVP 1

Jaki MECZ DZISIAJ wieczorem Mundial 28 listopada 2022 Kto gra dzisiaj wieczorem 28.11 poniedziałek

Mecz Portugalia - Urugwaj (godz. 20, grupa H) to czwarty mecz dzisiaj na mundialu i zostanie rozegrany wieczorem. Reprezentacja Portugalii jest liderem tabeli grupy H dzięki zwycięstwu 3:2 nad Ghaną. Cristiano Ronaldo przeszedł do historii, jako pierwszy piłkarz, który strzelił gole w pięciu mundialach. Jego drużyna, która do Kataru udała się z wielkimi nadziejami, do końca musiała drżeć o wynik meczu z Ghaną. Przed Portugalią mecz z Urugwajem, który zaczął występ w MŚ 2022 od remisu 0:0 z Koreą Południową.

Jakie MECZE DZISIAJ Mundial 28.11 poniedziałek Kto dzisiaj gra? Jakie DZISIAJ MECZE 28 listopada 2022

Mecz Kamerun - Serbia (godz. 11, grupa G) to pierwszy mecz dzisiaj na mundialu. TUTAJ RELACJA NA ŻYWO Reprezentacja Kamerunu rywalizację na mundialu w Katarze zaczęła od porażki 0:1 ze Szwajcarią, a zwycięską bramkę strzelił Breel Embolo, napastnik, którego rodzice pochodzą z Kamerunu. Ten wynik może mieć kluczowe znaczenie, a "Nieposkromione Lwy" rozpaczliwie potrzebują punktów, które pozwolą im zachować szanse na wyjście z grupy. Przed nimi mecz z Serbią, która też jest w ciężkiej sytuacji po porażce 0:2 z Brazylią, jednym z faworytów do złota. Serbowie największy potencjał mają w ataku, gdzie brylują Aleksandar Mitrović, Luka Jović i Dusan Vlahović.

Sonda
Czy Polacy wyjdą z grupy na mistrzostwach świata w Katarze?
Byliśmy na bazarze w Katarze! Perfumy w cenie samochodu
Najnowsze