Piękna Ivana Knoll prowokuje przed Japonia - Chorwacja

i

Autor: EPA / PAP Piękna Ivana Knoll prowokuje przed Japonia - Chorwacja

Prawda wyszła na jaw!

Ujawnili szokującą prawdę o seksbombie, która zachwyca na mundialu w Katarze! Zmysłowa Ivana Knoll zdemaskowana, bulwersujące doniesienia

2022-12-09 12:40

W piątek poznamy pierwszych półfinalistów mundialu w Katarze. Przed nami dwa hitowe mecze - Chorwacja zagra z Brazylią, a Holandia z Argentyną. Dodatkowym smaczkiem tego pierwszego spotkania będzie zjawiskowa Ivana Knoll, która została uznana za miss tych mistrzostw świata. Okazuje się jednak, że nie wszystko co od kilku dni pojawia się w mediach na temat pięknej modelki jest prawdą.

Przy okazji każdego mundialu na trybunach pojawiają się piękne kobiety. W Katarze jest podobnie, a uwagę całego świata zwróciła przede wszystkim właśnie Ivana Knoll. Chorwacka modelka seksownymi kreacjami skradła serca zdecydowanej większość męskiej części publiczności. O zjawiskowej fance Luki Modricia i spółki piszą dziennikarze całego globu, ale nie wszystko, co można o niej przeczytać, jest prawdą.

Ivana Knoll nigdy nie była Miss Chorwacji

Seksowną modelkę pod lupę wzięły media z jej kraju. Szybko wyszło więc na jaw, że Knoll... nigdy nie została wybrana Miss Chorwacji! Portal 24sata.hr informuje, że Knoll w 2016 roku wzięła udział w wyborach Miss Zagrzebia, ale zdobyła "tylko" tytuł drugiej wicemiss. To nie gwarantowało jej miejsca w wyborach Miss Chorwacji. Knoll ma jednak także niemieckie obywatelstwo, zgarnęła więc tytuł Miss Diaspory i tylko dzięki temu mogła wziąć udział w tym najważniejszym konkursie. W wyborach Miss Chorwacji za wiele jednak nie zdziałała.

Ivana Knoll przeszła operację piersi, nosa i zębów

- Ivana już wtedy była piękną, naturalną kobietą. Dopiero dwa lata po wyborach powiększyła sobie piersi, zrobiła też operację nosa i zębów. Ćwiczyła także taniec brzucha, ale niczym szczególnym nie wyróżniała się na tle konkurentek - zdradziła anonimowo jedna z uczestniczek konkursów z 2016 roku.

Ivana Knoll podczas wyborów Miss Zagrzebia (pierwsza z prawej) i na mundialu w Katarze

i

Autor: 24sata.hr Ivana Knoll podczas wyborów Miss Zagrzebia (pierwsza z prawej) i na mundialu w Katarze
Kibice na plaży w Katarze: Brakuje nam piwa!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze