Roy Hodgson

i

Autor: ANDREW MATTHEWS/PA VIA AP Roy Hodgson

Oficjalnie!

75-letni legendarny trener nadal pracuje. Doszło do porozumienia, zapadła decyzja

2023-06-27 13:07

Roy Hodgson oficjalnie zostaje w Crystal Palace. Legendarny już angielski trener, doszedł do porozumienia z londyńskim klubem w sprawie przedłużenia wygasającego 30 czerwca bieżącego roku kontraktu. 75-latek w ten sposób kontynuuje swoją przygodę z Premier League.

Anglik objął stery zespołu w marcu tego roku, zastępując na stanowisku trenera Patricka Vieire. Mimo, że prowadził zespół w jedynie 10 meczach, jego wyniki były na tyle satysfakcjonujące, że zostało mu że zdecydowano się przedłużyć obecny kontrakt. Jest to jego druga przygoda z Crystal Palace, które miał już okazję trenować od 2017 do 2021 roku.

75-letni legendarny trener nadal pracuje. Roy Hodgson przedłuży kontrakt

Przed zespołem z Selhurst Park, Hodgson prowadził między innymi Liverpool, Inter Mediolan oraz reprezentację Anglii. Do największych sukcesów należy zdobycie 4 mistrzostw Szwecji z Halmstads BK i Malmö FF, mistrzostwa Danii z FC København, dojście do finału Pucharu UEFA z Interem oraz do finału Ligi Europy z Fulham.

W nadchodzącym sezonie jego głównym celem będzie w dalszym ciągu utrzymanie Crystal Palace w Premier League, co poprzednio udało mu się spokojnie osiągnąć. Kończący w sierpniu 76 lat Anglik podpisze kontrakt po powrocie z wakacji.

Sonda
Śledzisz rozgrywki Premier League?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze