Berbatow musi rzucić palenie

2008-09-08 17:12

Klubowi lekarze Manchesteru United chcą porządnie wziąć się za Dymitara Berbatowa (27 l.). Bułgar będzie musiał ostro zasuwać i zapomnieć o paleniu.

Nowy napastnik „Czerwonych Diabłów” lubi od czasu do czasu zrelaksować się puszczając dymka. Teraz gdy gra na Old Trafford będzie musiał jak najszybciej o tym zapomnieć, bo trener Alex Ferguson nie toleruje niesportowego trybu życia.

Ponadto „Berba” musi porządnie pracować, bo jak twierdzą klubowi lekarze, mimo zaliczenia testów medycznych jeszcze nieco mu brakuje do „standardów United”. - Po powrocie ze zgrupowania reprezentacji Bułgarii będzie musiał wykonać odpowiedni program, który pozwoli mu osiągnąć odpowiedni poziom. Wierzymy, że jego obecna kondycja pozwala mu radzić sobie z wysiłkiem, na który nie są przygotowani inni zawodnicy. Uważamy jednak, że Berbatow może poprawić wydolność o 25-30 procent. Nawet on sam będzie zdziwiony tym jaki poziom może osiągnąć realizując odpowiedni program – twierdzi sztab medyczny MU.

Tak więc Berbatow nie będzie miał na Old Trafford lekko, a na pewno odstawienie papierosów może mu tylko pomóc.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze