Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP PHOTO Cristiano Ronaldo

Sensacyjne doniesienia

Cristiano Ronaldo zostanie na lodzie?! Wszystko przez jego zachowanie!

2022-08-15 11:26

Cristiano Ronaldo bez wątpienia nie przeżywa ostatnio najlepszych chwil. Manchester United, w barwach którego występuje portugalski gwiazdor, nie zakwalifikował się do Ligi Mistrzów. Ta sytuacja sprawiła, że 37-latek za wszelką cenę chciał zmienić klub. Ta sztuka mu się jednak nie powiodła, żaden z gigantów nie był bowiem zainteresowany jego usługami. Jakby tego było mało, na CR7 spadł kolejny cios. Jak informuje „Sky Sports”, nieodpowiednie zachowanie zawodnika spowodowało, że na Old Trafford zaczęto na poważnie myśleć o rozwiązaniu z nim kontraktu!

Gdy przed rokiem Cristiano Ronaldo powracał do Manchesteru United, wydawało się, że zarówno przed nim, jak i przed klubem świetlana przyszłość. Rzeczywistość brutalnie zweryfikowała jednak te wyobrażenia. Choć indywidualnie Portugalczyk zanotował dobry sezon, „Czerwonym Diabłom” nie udało się zakwalifikować do Ligi Mistrzów. Z tego właśnie względu 37-latek usilnie próbował w ostatnich tygodniach zmienić pracodawcę. Problem w tym, że żaden z klubów europejskiej czołówki nie był zainteresowany jego usługami. CR7 powrócił zatem do gry w barwach klubu z Old Trafford, ale i tutaj sytuacja zdaje się być daleka od idealnej.

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!

Portugalczyk w meczu 1. kolejki Premier League przeciwko Brighton (1:2) wszedł na boisko z ławki rezerwowych, w ostatnim meczu z Brentford (0:4) spędził natomiast na murawie pełne 90 minut. Po zakończeniu tego spotkania świat obiegły jednak obrazki, na których 37-latek całkowicie lekceważy swojego szkoleniowca – Erika ten Haga. Dziennikarze „Sky Sports” sugerują, że jest to już kolejny kamyczek wrzucony do ogródka gwiazdora, a cała sytuacja może nawet zakończyć się… rozwiązaniem kontraktu! Paul Hirst dodaje, że wg jego informacji CR7 w ostatnich dniach jest stale w złym humorze, co negatywnie wpływa na atmosferę w całym zespole. Wobec tej sytuacji klubowi działacze zaczęli debatować, czy jest sens zatrzymywać go na Old Trafford. Sprawa jest jednak rozwojowa i powinna zakończyć się w ciągu kilkunastu najbliższych dni.

Dla Cristiano Ronaldo jest to już drugi pobyt w Manchesterze United, wcześniej reprezentował bowiem barwy tego klubu w latach 2003-2009. Całkowity bilans Portugalczyka drużynie „Czerwonych Diabłów” wynosi obecnie 331 meczów, 142 strzelonych bramek oraz 62 zanotowane asysty. 37-latek wraz z klubem z Old Trafford zdobył szereg trofeów m.in. trzy mistrzostwa Anglii, Puchar Anglii czy dwa krajowe Superpuchary. Jako zawodnik United Cristiano Ronaldo zdobył także w 2008 roku swoją pierwszą Złotą Piłkę.

Sonda
Czy Cristiano Ronaldo powinien zostać w Manchesterze United?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze