Angel Di Maria, Manchester United

Autor: Eastnews Angel Di Maria, Manchester United

"Dlaczego k... zmieniliśmy Di Marię?" Ostre słowa w szatni Manchesteru United [WIDEO]

2014-09-24 10:00

Louis van Gaal miał być zbawcą Manchesteru United. Tymczasem pod jego wodzą zespół spisuje się fatalnie. Na domiar złego, po ostatniej porażce z Leicester City 3:5 w szatni Czerwonych Diabłów rozpętało się piekło. Menedżer wrzeszczał na zawodników, a zawodnicy na niego.

- Dlaczego k... zmieniliśmy Di Marię? - krzyczał w kierunku Van Gaala jeden z piłkarzy United, informuje "Daily Mail".  Holender nie pozostawał dłużny. Jak podaje angielska gazeta, był wściekły i obwiniał zawodników za porażkę. Wiele przykrych i ostrych słów usłyszał także Rafael, który w 62. minucie sprokurował rzut karny.

Man Utd w meczu 5. kolejki Premier Legue prowadził już z beniaminkiem 2:0 i 3:1, ale ostatecznie przegrał 3:5, tracąc cztery gole pomiędzy 62. a 83. minutą. Przy stanie 3:3 Van Gaal postanowił zdjąć z boiska Angela Di Marię, zdecydowanie najlepszego piłkarza meczu, wprowadzając Juana Matę. Pomysł okazał się całkowicie nietrafiony, co dodatkowo sfrustrowało piłkarzy.

Kibic Chelsea Londyn zmarł po golu Franka Lamparda

Piłkarze Manchesteru United w pięciu kolejkach obecnego sezonu zdobyli zaledwie pięć punktów i zajmują dopiero 12. miejsce w tabeli.

Leicester City - Manchester United 5:3 (1:2)
Ulloa 17, 83 (k), Nugent 62 (k), Cambiasso 64, Vardy 79 - Van Persie 13, Di Maria 16, Herrera 57

Leicester: Kasper Schmeichel – Ritchie De Laet, Wes Morgan, Liam Moore, Paul Konchesky – Dean Hammond, Esteban Cambiasso (72. Andy King), David Nugent (76. Matty James), Danny Drinkwater, Jamie Vardy (86. Jeff Schlupp) – Leonardo Ulloa

United: David De Gea – Rafael, Jonny Evans (30. Chris Smalling), Tyler Blackett, Marcos Rojo – Daley Blind, Ander Herrera, Angel Di Maria (77. Juan Mata) – Falcao (72. Adnan Januzaj), Wayne Rooney, Robin van Persie

Żółte kartki: De Laet - Rooney

Czerwona kartka: Blackett (83, za faul)

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!