Erling Haaland

i

Autor: Instagram / erling.haaland Erling Haaland

Obrzydliwe!

Erling Haaland ujawnił kulisy diety. Zjada co wieczór... wołowe serce. Nie tylko wegetarianie złapią się za głowę

2022-09-15 20:56

Lewandowski, Benzema, a może Haaland? Kto jest w tej chwili najlepszym napastnikiem świata? Trudno stwierdzić. Wiadomo jednak, że każdy z nich obrał zupełnie inną drogę na sam szczyt! Erling Haaland ujawnił dziennikarzom kulisy swojej diety. Aż ciarki przechodzą. Co wieczór ma zjadać... wołowe serce!

Bramka Erlinga Haalanda, dzięki której Manchester City wygrał w środę z Borussią Dortmund mecz Ligi Mistrzów 2:1, uznana została przez skandynawskich ekspertów za "wyczyn cyrkowy" i porównana do akrobatycznych goli strzelanych przez szwedzkiego napastnika AC Milan Zlatana Ibrahimovica. Trener Manchester City Pep Guardiola, rozmawiając z norweskimi dziennikarzami, porównał ją natomiast do bramki Johana Cruyffa z 1973 roku w meczu pomiędzy Barceloną i Atletico Madryt, a holenderski portal Voetbal International przedstawił w mediach społecznościowych zdjęcia porównujące te bramki. Jedyną różnicą jest ... noga. Haaland strzelał lewą, a Cruyff prawą.

Niech Lech Poznań znów tak zagra z Austrią Wiedeń. Przeżyjmy to jeszcze raz! [WIDEO]

Erling Haaland po strzeleniu niesamowitego gola w Lidze Mistrzów

„Mam długie nogi i bardzo wysoki wyskok więc dosięgnąłem tej bardzo wysokiej piłki i kawałkiem buta posłałem ją do bramki. Tego nauczyłem się właśnie od Zlatana. On pokazał, że nie ma sytuacji niemożliwych, a każda piłka jest w stanie wpaść do bramki” - powiedział Norweg. Eksperci w jego kraju podczas transmisji meczu stwierdzili, że z takimi umiejętnościami „jego miejsce jest w ...cyrku".

Dziennik „Verdens Gang” zwrócił uwagę, że 22-latek jest na boisku zmorą obrońców, którzy nie są w stanie go upilnować: "wykorzystuje niemożliwe wręcz sytuacje i strzelił już 26 bramek w swoich 21 meczach Ligi Mistrzów i 13 w dziewięciu meczach w Manchester City". W norweskich mediach zrobiło się też głośno na temat „dzikiej diety” i kulinarnych preferencji piłkarza po emisji filmu dokumentalnego na jednej z platform streamingowych.

Szokujące kulisy diety Erlinga Haalanda

Haaland, goszcząc dziennikarzy w swoim domu w Dortmundzie, wyjaśnia, że pije tylko wodę z kranu i pokazuje, co z nią robi przed konsumpcją. Przed wlaniem do butelki woda przechodzi przez kilkanaście różnych filtrów z elektrycznymi pompami. Norweski autorytet medyczny dr Daniel Soerli wyjaśnił na łamach „Verdens Gang”, że to, co robi Haalnd z wodą, niektórym może wydawać się przesadą.

Tak legenda Lecha prognozuje starcie z Austrią Wiedeń. Przypomina dramatyczny mecz sprzed lat [WIDEO]

„W Norwegii mamy wodę źródlaną, która nie wymaga żadnego filtrowania, lecz w Europie, w Dortmundzie czy Manchesterze, jest inna i zawiera uzdatniające dodatki. Chyba Erling dobrze wie, co robi” - powiedział.

Mateusz Ponitka w NBA? Cezary Trybański nie ma wątpliwości

Na pytanie reporterów skąd bierze swoją „dziką” siłę fizyczną i energię Norweg wyjął z lodówki przygotowane na codzienną kolację świeże wołowe serce i wątrobę, które są jego głównymi daniami, poza krwistymi befsztykami. „Wiele osób jest sceptycznych, co do spożywania dużych ilości mięsa, lecz istnieje różnica pomiędzy hamburgerem z restauracji sieciowej, a mięsem od krowy, która przez całe swoje życie pasie się na wolnym powietrzu skubiąc trawę i nie ma w swoim ciele żadnych antybiotyków. Właśnie takie mięso dostaję od sprawdzonych dostawców. To inny produkt niż w sklepie, tak jak moja osobista woda” - wyjaśnił piłkarz. 

Sonda
Czy zjadłbyś wołowe serce?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze