Autor: East News Juergen Klopp

Kontuzja Kloppa

Jurgen Klopp doznał niecodziennej kontuzji! Trenera Liverpoolu poniosły emocje, tego się nikt nie spodziewał

2023-04-30 22:07

Kibice byli świadkami wielkich emocji podczas spotkania 34. kolejki Premier League. Wydawało się, że Liverpool panuje nad tym co się dzieje na murawie, jednak podopieczni Jurgena Kloppa w końcówce musieli walczyć o komplet punktów. Szkoleniowiec "The Reds" oszalał w ostatnich sekundach spotkania, przez co doznał kontuzji.

Sytuacja w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii nadal nie jest rozstrzygnięta. Emocji nie zabraknie w walce o mistrzostwo kraju, puchary, a także o utrzymanie. Na pierwszej pozycji jest Manchester City, który wykorzystał potknięcia Arsenalu, a następnie podopieczni Pepa Guardioli zwyciężyli w ligowym starciu z "Kanonierami" 4:1. "The Citizens" posiada jeden punkt przewagi nad drużyną Mikela Artety oraz ma zaległy mecz. Gorąco jest także w walce o gwarancję w rozgrywkach Ligi Mistrzów, a także Ligi Europy. Trzecią pozycję zajmuje Newcastle, a czwartą Manchester United. "Czerwone Diabły" mogą wyprzedzić "Sroki", jeśli zdobędą komplet punktów w zaległym pojedynku z Brighton.

Jurgen Klopp z kontuzją! Niecodzienny widok podczas spotkania w lidze angielskiej

W 34. kolejce Liverpool podejmował przed własną publicznością Tottenham, który w ostatnim czasie nie zachwyca. Podopieczni Jurgena Kloppa z łatwością pokonywali bramkarza gości trzykrotnie w 15 minut. Najpierw na listę strzelców wpisał się Curtis Jones, dwie minuty później rezultat podwyższył Luis Diaz, a Mohamed Salah pewnie wykorzystał jedenastkę podyktowaną przez Paula Tierneya. Wszyscy myśleli, że "The Reds" wygrają bardzo wysoko, tak się jednak nie stało, a ekipa Ryana Masona rozpoczęła odrabianie strat. W 39. minucie Alissona pokonał Harry Kane, w końcówce spotkania bramkę kontaktową strzelił Heung-Min Son, a w doliczonym czasie gry do remisu doprowadził Richarlison. Piłkarze Liverpoolu zachowali zimną krew i minutę później Diogo Jota wyprowadził gospodarzy ponownie na prowadzenie. Ta sytuacja doprowadziła do wybuchu kibiców na Anfield, a emocjom dał się ponieść Klopp, który szybko podbiegł do arbitra technicznego, po czym złapał się za nogę. Po zakończonym spotkaniu Niemiec kulał, co może spowodować wizytę u klubowego specjalisty.