Matty Cash

i

Autor: Rui Vieira/AP

Matty is calling...

Matty Cash został zapytany o najpopularniejszy kontakt w telefonie. Odpowiedź padła bardzo szybko

2023-04-14 18:33

Kilku piłkarzy Aston Villi zostało zapytanych o najpopularniejszy kontakt w telefonie. Przez jednego z pracowników klubu z Villa Park zapytani zostali m.in. Emiliano Martinez, Douglas Luiz i Matty Cash. Reprezentant Polski dosyć krótko się zastanawiał i z uśmiechem na ustach rzucił nazwisko.

Materiał jakich wiele na profilach społecznościowych zespołu The Villans. Człowiek odpowiedzialny za prowadzenie Tik Toka klubu z Birmingham zapytał o najpopularniejszych ludzi, których piłkarze The Villans mają w swojej książce telefonicznej. Douglas Luiz odpowiedział, że najpopularniejszy człowiek, do którego może zadzwonić w każdej chwili to Philippe Coutinho (kolega z drużyny, niegdyś gwiazdor Liverpoolu i Barcelony). Na Johna Terry’ego (obecnego asystenta Deana Smitha w Leicesterze City, legendarnego obrońcę Chelsea) wskazał Jacob Ramsey, a Leon Baily pochwalił się przyjaźnią ze słynnym biegaczem Usaiem Boltem.

Wojciech Szczęsny przeżył chwile grozy. Polski bramkarz przemówił po raz pierwszy po problemach z sercem

Emiliano Martinez zażartował, że to kolega z drużyny Diego Carlos, niekoniecznie znany przez fanów innej ligi niż Premier League, jest tym najpopularniejszym kontaktem w jego telefonie. John McGinn postawił na szkockiego komika Kevina Bridgesa, a Jhon Duran na wyśmienitego napastnika Radamela Falcao. Kogo w takim razie wskazał Matty Cash? Padło na Roberta Lewandowskiego. To właśnie napastnik Barcelony i kapitan reprezentacji Polski jest w hierarchii Casha najwyżej.

Prawy obrońca The Villans ma wzloty i upadki podczas bieżącego sezonu Premier League. W tym sezonie ligowym zaliczył 23 występy, w których zanotował jedną asystę. Obecnie leczy uraz łydki, którego doznał w meczu eliminacji Euro 2024 z Czechami.

Jest decyzja w sprawie finału Pucharu Polski na PGE Narodowym

PKO Ekstraklasa Raport 11.04
Listen on Spreaker.
Najnowsze