Michał Żyro

Autor: Instagram Michał Żyro

Michał Żyro zabawił się w Championship. Zobacz dwa gole Polaka w ligowym debiucie! [WIDEO]

2016-01-13 0:27

Michał Żyro kapitalnie przedstawił się publiczności Wolverhampton Wanderers! W domowym i ligowym debiucie strzelił dwa gole Fulham - w siedem minut! Angielska Championship chyba właśnie zyskała nową gwiazdę. Zobacz WIDEO - dwie bramki Michała Żyry z meczu Wolverhampton - Fulham. Tego nie można przegapić!

Gol Żyry na 1:0

Przy pierwszej bramce Żyro przytomnie znalazł się w polu karnym, spokojnie opanował piłkę i swoją lepszą nogą umieścił ją w rogu bramki. Profesura!

Zobacz: Premier League: Pep Guardiola poczeka na... odejście Arsene'a Wengera?

Gol Żyry na 2:0

Drugi gol to już indywidualny popis byłego gracza Legii. Samotnie popędził na bramkę Fulham, wygrał pojedynek sprinterski z goniącym go obrońcą, a na koniec z zimną krwią puścił piłkę między nogami bramkarza!

Na tym zakończyły się popisy polskiego skrzydłowego. W 83. minucie zasiadł na ławce rezerwowych. Od kibiców otrzymał owację na stojąco. Miejmy nadzieję, że nie ostatnią!

Michał Żyro już wcześniej zdążył zadebiutować w barwach "Wilków". W meczu Pucharu Anglii Polak rozegrał 80 minut. Nie pomógł swojej drużynie, która odpadła po porażce 0:1 z West Ham United. Ligowy debiut przed własną publicznością wyszedł naszemu zawodnikowi znacznie lepiej! Nic, tylko pogratulować. Nawet "Senior Siara" jest pod wrażeniem!

Wolverhampton Wanderers - Fulham 3:2 (2:1)
Bramki: Żyro 6, 13, Doherty 48 - Christensen 23, 74 McCormack