Nagła śmierć 24-letniego trenera! Wszystko przez gry komputerowe i kwarantannę?

2020-07-02 13:25 Mateusz Sobiecki
Znicz, świeczka
Autor: EastNews Znicze

Fatalne wieści przekazały brytyjskie media. W wieku zaledwie 24 lat zmarł młody trener piłki nożnej. Louis O'Neill przez wiele godzin codziennie przesiadywał przed komputerem, by zabić nudę związaną z pandemią koronawirusa. Doszło u niego do zakrzepicy żył w wyniku czego zmarł!

Był zaledwie 24-letnim trenerem piłki nożnej, a już nigdy nie poprowadzi żadnej drużyny na boisku. Louis O'Neill zmarł nagle i niespodziewanie. Jak informuje portal DailyMail.co.uk, szkoleniowiec w ostatnim czasie przestał wychodzić z domu i zrezygnował z aktywności fizycznej. Zaczął za to wiele grać w gry komputerowe z kolegami.

GWIAZDOR opuszcza Ekstraklasę! Trafi do legendarnego klubu

Super Sport 30 VI - B

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Media poinformowały o tragicznej śmierci dopiero po miesiącu od zgonu. - 3 czerwca stało się coś strasznego, najgorszego dla tak młodego człowieka i najbardziej przerażającego dla rodzica. Mój ukochany syn zmarł. Ta przeklęta kwarantanna. By uciec wszedł w świat gier komputerowych - opowiada jego tata.

Ojciec dopytuje dziś, przestrzegając innych, kto ostrzega młodych ludzi przed tym? Mężczyzna zmarł z powodu zakrzepicy żył głębokich. W ciągu dnia potrafił przesiadywać non-stop przed komputerem nawet po sześć-siedem godzin dziennie.

SEKSOWNA żona polskiego skoczka narciarskiego pędziła sportowym PORSCHE! ZDJĘCIA

Chłopak nie był w stanie samemu zejść ze schodów. Zanim przyjechała do niego karetka zdążył jeszcze zapytać: - Tato, co się dzieje? - cytuje relację rodziców "Daily Mail". Mimo szybkiego przyjazdu medyków, nie udało się go uratować.

Najnowsze