Kyle Walker

i

Autor: AP PHOTO Kyle Walker

Co on sobie myślał?

Piłkarska gwiazda wymachiwała penisem w barze. Wyciekło kompromitujące nagranie. Piłkarz ma poważne problemy

2023-03-08 11:05

Wybryki piłkarskich gwiazd to w świecie futbolu nic nowego. Są jednak zachowania, które wywołują jedynie uśmiech politowania, a są również takie, które są wręcz żenujące. Kyle Walker, gwiazda Manchesteru City oraz reprezentacji Anglii postanowiła przebić wszelkie granice. Obrońca został przyłapany na tym, jak obnażał się przed kobietami w barze. Teraz Walker może mieć poważne problemy.

Manchester City w ostatnim czasie miał bardzo napięty grafik. Występy w lidze i Lidze Mistrzów wymagały od zawodników dobrego przygotowania fizycznego. Dzięki temu, że środek trwającego tygodnia dla wiceliderów Premier League jest wolny, Pep Guardiola zdecydował, że piłkarze dostaną nieco więcej czasu dla siebie. Po meczu z Newcastle United w lidze Hiszpan zadecydował o kilkudniowym urlopie dla zawodników.

Piłkarz obnażał się publicznie. Pokazywał przyrodzenie w barze

Kyle Walker wolne postanowił wykorzystać na imprezowanie. Jak informuje "The Sun" obrońca Manchesteru City został przyłapany w jednym z angielskich barów. Miało to miejsce kilka godzin po ligowym spotkaniu z Newcastle. Obecność Walkera w lokalu potwierdzają nagrania z kamer monitoringu. Widać na nich, że zawodnik jest kompletnie pijany. Stan upojenia sprawił, ze pozwolił sobie na zbyt wiele.

Najpierw całował się i obściskiwał z kobietą. A trzeba przypomnieć, że Walker ma żonę. Anglik poszedł nawet o krok dalej. Na nagraniach widać, jak ściąga spodnie na środku lokalu i chwali się swoim przyrodzeniem przed kobietą. Do takiej sytuacji miało dojść parokrotnie. Piłkarz z baru wyszedł bez płacenia rachunku. Gdy wrócił, aby zapłacić, nie był w stanie wyciągnąć portfela. W dodatku policja wszczęła śledztwo w sprawie, gdyż jedna kobieta twierdzi, że była molestowana przez Walkera. Jeśli oskarżenia się potwierdzą, piłkarza może czekać nawet kara pozbawienia wolności.

PKO Ekstraklasa 2023.03.06
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze