Sergio Aguero i Josep Guardiola

Autor: PAP/EPA Sergio Aguero i Josep Guardiola

Sergio Aguero złapał sędzię liniową ZA SZYJĘ! "Dlaczego nie został za to wyrzucony?"

2020-10-18 11:08

Napastnik Manchesteru City Sergio Aguero stał się negatywnym bohaterem meczu z Arsenalem (1:0), gdy pod koniec pierwszej połowy złapał sędzię liniową w okolicy szyi. Wiele osób zastanawia się, dlaczego nie został za to wyrzucony z boiska, podczas gdy menedżer "The Citizens" Josep Guardiola stanął w obronie Argentyńczyka.

Sytuacja miała miejsce pod koniec pierwszej połowy meczu Manchester City - Arsenal. W narożniku boiska Sergio Aguero został trafiony piłką przez rywala i sędzia liniowa Sian Massey-Ellis wskazła aut dla "Kanonierów". To nie spodobało się Argentyńczykowi. Podszedł do sędzi i po chwili chwycił ją w okolicy szyi.

Żona piłkarza ZMIAŻDŻYŁA Manchester United. Domaga się SZACUNKU dla męża [ZDJĘCIA]

Massey-Ellis nie przejęła się zachowaniem napastnika Manchesteru City. Pojawiło się jednak wiele opinii, że Aguero powinien wylecieć z boiska za naruszenie nietykalności sędzi. "Co zrobił Aguero? Dlaczego nie został za to wyrzucony?" - zastanawiał się znany brytyjski dziennikarz i prezenter telewizyjny Piers Morgan.

Co z transferem Kamila Grosickiego? Klub mógł spóźnić się o SEKUNDY!

W obronie swojego podopiecznego stanął menedżer Manchesteru City. - Przestańcie. Sergio to najmilsza osoba, jaką w życiu spotkałem. Szukajcie problemów gdzie indziej - powiedział Josep Guardiola.

Legendarni piłkarze. Wiesz jaki kraj reprezentowali? Zapomnij o komplecie punktów! [QUIZ]