Wayne Rooney ma wielki problem z ALKOHOLEM. Wrócił do Anglii, idzie na odwyk

2019-08-14 10:01 JWa
Wayne Rooney, Coleen Rooney
Autor: East News Wayne Rooney na rodzinnym spacerze z dzieckiem i żoną Coleen Rooney

Wayne Rooney przez lata był jedną z największych postaci w angielskiej piłce nożnej. Po wielu sezonach spędzonych w Premier League, postanowił przenieść się do Stanów Zjednoczonych. Życie za Wielką Wodą mocno go jednak porwało. "The Sun" podało, że przez duży problem z alkoholem na włosku zawisło jego małżeństwo. Między innymi to skłoniło gwiazdę do powrotu do ojczyzny.

Wayne Rooney słynął dotychczas ze swojego rozrywkowego trybu życia. Jego uwielbienie do dobrej zabawy urosło po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Paparazzi wiele razy przyłapywali Anglika w nocnych klubach, gdzie nie stronił od alkoholu i towarzystwa obcych kobiet. Piłkarz nic sobie z tego nie robił i nie wyciągał odpowiednich wniosków. Aż do teraz. Niedawno były kapitan "Synów Albionu" został ogłoszony grającym trenerem Derby County. Była to niespodziewana decyzja, ale "The Sun" znalazło jej źródło. Chodzi o życie rodzinne gwiazdy, które niemal legło w gruzach przez nałóg.

Brytyjski dziennik wskazał, że żona Coleen miała już dość zachowania sportowca. Wayne Rooney postanowił w ostatniej chwili uratować swoje 11-letnie małżeństwo. Po powrocie do ojczyzny ma pójść na odwyk i zaangażować się mocniej w życie rodziny. Relacja informatora "The Sun" mocno szokuje. "Wayne sporo pił w Stanach i to było powodem ogromnych problemów z Coleen. Wyglądało to tak, jakby próbował sam się zniszczyć. Pił często w domu do późnej nocy" - opisywała anonimowa osoba ostatnie lata życia Rooneya.

Już niedługo po ogłoszeniu podpisania kontraktu z Derby w angielskich mediach pojawiły się informacje, że duży wpływ na taki obrót spraw miała żona zawodnika. Wayne Rooney miał usłyszeć od życiowej partnerki, że ta oczekuje zmiany w jego zachowaniu. Poprosiła go, by postawił na pierwszym miejscu ją i czwórkę dzieci. Rooney rzucił się na ratunek małżeństwu i zgodził się z żoną, która w Stanach nie czuła się najlepiej.