ZNALEŹLIŚMY GO! To najbardziej romantyczny piłkarz na świecie. Nie uwierzysz, co robi swojej pięknej żonie [ZDJĘCIA]

2020-07-29 11:43 JWa
Michele De Bruyne
Autor: Instagram / lacroixmichele Michele De Bruyne

Zazwyczaj piłkarze otwarcie chwalą się swoimi związkami z czołowymi modelkami na świecie. Często nie wytrzymują one próby czasu. Zupełnie inaczej jest w przypadku wielkiej futbolowej gwiazdy Manchesteru City. Kevin De Bruyne jak nikt dba o swoją ukochaną żonę. Jego wybranka serca, zjawiskowa Michele De Bruyne, postanowiła publicznie pochwalić go w mediach i okazało się, że jest on niezwykle romantycznym człowiekiem.

Kevin De Bruyne i Michele De Bruyne stanowią bardzo zgrane małżeństwo. W 2017 roku po dłuższym związku postanowili oni wreszcie sformalizować swoją relację. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Uroczystość była piękna, choć wielu fanów Belga zapewne obawiało się, że po formalnym wstąpieniu w związek małżeński ich uczucie spowszednieje, co dzieje się dość często. Wygląda jednak na to, że do czegoś podobnego nie doszło. Oboje dalej mocno się kochają i dbają o uczucie. Mówiła o tym jakiś czas temu prześliczna Michele.

Słynna żona gwiazdora PSG szokuje: SEKS ORALNY? Uprawiam go codziennie! [ZDJĘCIA]

W jednym z wywiadów opowiedziała o życiu z piłkarzem Manchesteru City. Z opisu wynika, że Kevin De Bruyne to prawdziwy romantyk. - Czasami podczas obiadu mam zamiar powiedzieć "kochanie, mógłbyś podać mi sałatkę?" i zanim otworzę usta, to sałatka jest już na moim talerzu. On po prostu widzi rzeczy, których żaden inny mąż nie potrafi zauważyć - powiedziała Michele De Bruyne.

Arkadiusz Milik MIAŻDŻONY po porażce Napoli. Nie mają żadnej litości!

Kevin De Bruyne i Michele De Bruyne cieszą się rodzinnym szczęściem. 29-letni piłkarz wraz z ukochaną wychowują dwóch synów - Masona Milliana i Rome'a.

BAJECZNE wakacje Lewandowskiego i Piątka! Wypoczywali jak KRÓLOWIE | FUTBOLOGIA

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze