Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Rada Lewej

Anna Lewandowska znalazła sposób na brakujący cukier w sklepach. Oszukała system, to może zrobić każdy

2022-08-04 12:37

Anna Lewandowska znana jest nie tylko jako żona najlepszego piłkarza na świecie, ale również jako trenerka fitness, która udziela rad, jak dbać o swoje zdrowie i odpowiednio się odżywiać. Niedawno Lewandowska poruszyła temat będący na czasie, a mianowicie spożywanie cukru. Żona kapitana reprezentacji Polski znalazła prosty sposób, jak zaoszczędzić na tym produkcie.

W ostatnim czasie zrobiło się głośno o problemach z dostępnością do cukru. W wielu sklepach zdecydowano się na wprowadzenie reglamentacji tego produktu i klienci mogli nabyć maksymalnie kilko kilo cukru. Kłopoty spowodowane były wieloma czynnikami zewnętrznymi, ale wielu ekspertów twierdzi, że sytuacja powinna w najbliższym czasie.

Szturm na Lewandowskiego! Polak został otoczony, to nagranie nie zostawia wątpliwości. Prawdziwy szał

Lewandowska znalazła sposób na problemy z cukrem

Nie zmienia to jednak faktu, że klienci będą musieli zapłacić więcej za cukier niż jeszcze kilka miesięcy temu. A biorąc pod uwagę, że inflacja wciąż jest na wysokim poziomie, najmniejsze podwyżki sprawiają, że konsumenci dostają po kieszeniach. Istnieje jednak rozwiązanie, które sprawi, że problemy z cukrem mogą szybko się skończyć.

Czesław Michniewicz nie zamierzał tego ukrywać. Padła jasna deklaracja, to niemal pewne

A zaproponowała je Anna Lewandowska. Trenerka fitness od wielu lat radzi Polakom, jak odżywiać się, aby zachować smukłą sylwetkę oraz poprawić funkcjonowanie organizmu. Tym razem na Instagramie odniosła się do spożywania białego cukru. I zaproponowała, żeby... pozbyć się go z naszej diety. - Tak jak mówiłam - podczas Power Challenge wykluczamy z naszej diety biały cukier - czytamy we wpisie.

- Zobaczycie, jak poprawi się Wasze samopoczucie i nastrój - już po 14 dniach! - dodała. To prosty sposób jak zaoszczędzić pieniądze na cukrze oraz poprawić swoje zdrowie. Internauci również zauważyli, że to idealne rozwiązanie na obecne czasy. - Świetny challenge na obecne polskie czasy, ponoć cukru i tak nie ma - czytamy w jednym z komentarzy.

Robert Lewandowski w Stanach Zjednoczonych

TOP 50 bizness woman w sporcie. Ranking.

Listen to "50 najbardziej wpływowych kobiet w sporcie! Iga Świątek, czy Anna Lewandowska?" on Spreaker.
Najnowsze