Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

wszystko jasne

Barcelona przekazała kluczowe wieści w sprawie Lewandowskiego. Fani będą zachwyceni, na to czekali

2023-03-11 17:14

Robert Lewandowski w ostatnim czasie nie błyszczał najwyższą formą, a później nabawił się kontuzji, która wykluczyła go na dwa tygodnie z gry. Barcelona bez Polaka radziła sobie dobrze, bo wygrała z Realem Madryt oraz Valencią, ale nie trzeba mówić, że wszyscy czekali na jego powrót. Okazało się, że ten może nastąpić już w najbliższym meczu „Dumy Katalonii”.

Robert Lewandowski nie gra w 2023 roku tak spektakularnie, jak do tego nas przyzwyczaił. Do tego z powodu kontuzji stracił on szansę na występ przeciwko Realowi Madryt w Pucharze Króla, jednak jego drużyna poradziła sobie bardzo dobrze i wygrała na Santiago Bernabeu 1:0. Lewandowskiego zabrakło również w starciu ligowym przeciwko Valencii, który również „Duma Katalonii” zwyciężyła skromnie 1:0. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że będą to jedyne dwa mecze, w których, przynajmniej na razie, Barcelona musiała radzić sobie bez Polaka.

FC Barcelona przekazała świetne informacje. Lewandowski wraca!

Już wcześniej dużo mówiło się o tym, że Lewandowski może zdążyć na mecz z Athletikiem Bilbao, a w mediach społecznościowych pojawiało się dużo materiałów z trenującym napastnikiem. Teraz już wiadomo, że Polak wraca do dyspozycji Xaviego, ponieważ znalazł się w szerokim składzie swojej drużyny na niedzielne spotkanie.

Nie jest pewne, czy Lewandowski rozpocznie to spotkanie w pierwszym składzie czy wejdzie z ławki. Nie można też wykluczyć, że w ogóle nie pojawi się na murawie, ale obecność w kadrze meczowej to już jasny sygnał, że lada moment będzie w pełnej dyspozycji, co jest ważne również dla reprezentacji Polski, która rozegra już niedługo pierwsze mecze w eliminacjach EURO 2024.

Najnowsze