Robert Lewandowski

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS, MARCIN SMULCZYNSKI/SUPER EXPRESS

Inflacja uderzyła w lokal piłkarza

Ceny w restauracji Lewandowskiego zwalają z nóg. Tyle zapłacisz za schabowego, drastyczne podwyżki

2022-10-11 16:52

Podwyżki cen zauważalne są już od wielu miesięcy. Inflacja nie zamierza zwalniać i idąc do sklepu czy restauracji coraz głębiej musimy sięgać do kieszeni. Właściciele lokali gastronomicznych nie mają wyjścia i muszą windować ceny, gdyż wartość produktów rośnie. Podwyżek nie uniknięto również w restauracji Roberta Lewandowskiego, Nine's. Ceny dań wyraźnie poszybowały w górę.

Oszczędzanie jest w obecnych czasach zadaniem niebywale karkołomnym. Trudno "zachomikować" jakiekolwiek sumy, gdy ceny rosną z miesiąca na miesiąc. A wyjście choćby do restauracji wiąże się z coraz większymi wydatkami. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że trudno wskazać, kiedy sytuacja zacznie się poprawiać i w wielu miejscach zobaczymy obniżki, zamiast podwyżek.

Ceny w restauracji Lewandowskiego. Te kwoty mogą przerażać

Właściciele restauracji, czy barów nie mają innego wyjścia, jak podnosić ceny, bo przecież i oni muszą płacić więcej za produkty. Podwyżek nie uniknięto również w restauracji Roberta Lewandowskiego. Lokal Nine's stał się miejscem obowiązkowym do odwiedzenia dla fanów kapitana reprezentacji Polski. W restauracji można dobrze zjeść i obejrzeć wydarzenia sportowe.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy klienci musieli jednak zauważyć podwyżki cen. Jeszcze w 2021 roku choćby skrzydełka kurczaka kosztowały 27,90 zł. Obecnie za ten starter trzeba zapłacić 34 zł. Wyższa cena dotyczy również oryginalnego produktu, który dostaniemy wyłącznie w Nine's, a więc precla w kształcie cyfry "9". Na początku działalności restauracji precel kosztował 10,99 zł.

Teraz, aby spróbować tego przysmaku, musimy zapłacić o niespełna 8 zł więcej. Podrożały również burgery. Niegdyś najtańszy z nich kosztował 37,90 zł. Dziś burgera nie kupimy za mniej niż 45 zł. Drożej kosztuje również schabowy. Przed kilkoma miesiącami schabowy z kością wyceniony był na 39,90 zł, a widniejący obecnie w menu schabowy w panko kosztuje 49 zł.

Wyjątkowy spacer po restauracji Roberta Lewandowskiego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze