Ceuta - FC Barcelona RELACJA NA ŻYWO

Autor: AP PHOTO/HUSSEIN MALLA Ceuta - FC Barcelona RELACJA NA ŻYWO

Ceuta - Barcelona

Dwie bramki Lewandowskiego w Pucharze Króla! Barcelona rozgromiła trzecioligowca. Początkowe męczarnie zakończone festiwalem bramek

2023-01-19 21:56

Po pierwszych minutach meczu Ceuta - Barcelona można było odnieść wrażenie, że momentami trzecioligowa drużyna wygląda lepiej na murawie, jednak wszystko zmieniło się, kiedy tuż przed przerwą Raphiinha otworzył wynik gry. Dzięki temu na drugą połowę Barcelona wyszła zupełnie odmieniona i strzeliła kolejne cztery bramki, w tym dwie autorstwa Roberta Lewandowskiego. Dzięki wygranej 5:0 ekipa z Camp Nou awansowała do ćwierćfinału Pucharu Króla.

Ceuta - FC Barcelona 0:5 (0:1)

Bramki: 41. Raphinha, 50., 90. Lewandowski, 70. Fati. 77. Kessie

Kartki: Gonzalez

Ceuta: Mejias Osorio - Garcia, Gutierrez, Lafarge (68. Danese), Ahmed (57. Redondo) - Cuevas (57. Garcia), Reina - Gonzalez, Alfonso Romero, Jota (57. Rojas Iglesias) - Rodri (78. Samu Casais)

Barcelona: Pena - Bellerin, Garcia, Alonso (74. Christensen), Alba - Roberto (73. Busquets), Kessie, Torre (46. Gavi) - Raphinha (80. Alarcon), Lewandowski, Torres (60. Fati)

Czy FC Barcelona wygra Puchar Króla w sezonie 2022/23?

Ceuta - FC Barcelona RELACJA NA ŻYWO Ceuta - Barcelona za darmo w internecie live online relacja Puchar Króla: mecz Ceuta - FC Barcelona na żywo WYNIK, SKŁADY

Niewiele zabrakło, aby FC Barcelona nie przystępowała dzisiaj do spotkania 1/8 finału Pucharu Króla Ceuta - Barcelona. Piłkarze prowadzeni przez trenera Xaviego w poprzedniej rundzie awans wywalczyli dopiero po dogrywce, remisując w regulaminowym czasie gry z trzecioligowym CF Intercity 3:3. Rozstrzygająca bramka, której autorem był Ansu Fati padła dopiero pod koniec pierwszej części dogrywki, a Barcelona ostatecznie wygrała spotkanie 4:3 i dziś z pewnością zrobi wszystko, aby w spotkaniu Ceuta - Barcelona nie powtórzył się scenariusz z poprzedniego meczu. Ponadto, ekipa Roberta Lewandowskiego przed spotkaniem 1/8 finału Pucharu Króla Ceuta - Barcelona niesiona jest wygraną w swoim ostatnim meczu o Superpuchar Hiszpanii. Ekipa z Camp Nou wygrała w "El Clasico" z Realem 3:1, dzięki czemu Lewandowski wywalczył swoje pierwsze trofeum w nowych barwach i Barcelona z pewnością zrobi wszystko, aby podtrzymać dziś dobrą passę.