Oficjalna prezentacja Roberta Lewandowskiego w barwach FC Barcelona

i

Autor: EAST NEWS Oficjalna prezentacja Roberta Lewandowskiego w barwach FC Barcelona

Wzruszająca chwila

Co za sceny na Camp Nou! Lewandowski w otoczeniu mamy i żony! Obrazki, które poruszają najtwardsze serca

2022-08-05 13:43

To był moment, na który czekali wszyscy kibice FC Barcelona. Robert Lewandowski w piątkowe popołudnie został oficjalnie zaprezentowany na Camp Nou, a fani przyjęli go niebywale gorąco. Podczas prezentacji nie zabrakło również pięknych i wzruszających chwil. Lewandowski piękne chwile mógł dzielić z najbliższymi. Na Camp Nou obecna była m.in. żona piłkarza oraz jego mama.

Robert Lewandowski po raz pierwszy w karierze miał okazję pojawić się na Camp Nou już jako piłkarz FC Barcelona. Polak w piątkowe popołudnie został oficjalny przywitany przez kibiców Blaugrany, których na stadionie pojawiło się blisko 60 tysięcy. To jeden z najlepszych wyników w historii tego klubu, jeśli chodzi o prezentację zawodników.

Te dwa słowa sprawiły, że Robert Lewandowski zachwycił Katalończyków. Niebywały gest, wystarczyło tak niewiele

Piękne sceny na Camp Nou. Lewandowski w objęciach najbliższych

Ale atmosfera na Camp Nou była niebywale gorąca. Każde słowo zawodnika sprawiało, że dostawał niebywały aplauz, a fani co chwila skandowali jego nazwisko. Sam Lewandowski zdecydował się na krótką przemowę, którą zaczął od przywitania w języku katalońskim, co na pewno spodobało się wielu rodowitym mieszkańcom tego regionu.

Robert Lewandowski zaprezentowany na Camp Nou! Masa kibiców i wzruszające sceny!

Kapitan reprezentacji Polski zaprezentował również próbkę swoich umiejętności. Na środku boiska pokazał kilka sztuczek, a następnie przeszedł cały plac gry dookoła, aby przywitać się z kibicami. Gdy wrócił w okolice ławek rezerwowych, czekali na niego najbliżsi. Lewandowskiemu na Camp Nou towarzyszyła rzecz jasna Anna Lewandowska.

Ale do wspólnego zdjęcia ustawili się również mama piłkarza, Iwona Lewandowska, siostra Milena i teściowa, Maria Stachurska. I właśnie o teściową zapytał Lewandowskiego jeden z dziennikarzy. - Mam bardzo dobre relacje z teściową. Może dlatego nie opowiadam kawałów o teściowych - powiedział kapitan reprezentacji Polski. To niebywale wzruszające, że napastnik Barcelony tak ważną chwilę mógł celebrować wraz z najbliższymi. Po wspólnych zdjęciach i buziaku od żony, Lewandowski udał się do szatni, a następnie na konferencję prasową.

Robert Lewandowski z najbliższymi

i

Autor: Youtube/FC Barcelona Robert Lewandowski z najbliższymi
Listen to "Oceniamy pierwsze mecze Roberta Lewandowskiego w Barcelonie." on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze