Robert Lewandowski - prezentacja w Barcelonie

i

Autor: Barca.tv / ZRZUT EKRANU Robert Lewandowski - prezentacja w Barcelonie

Prezentacja Lewandowskiego

Te dwa słowa sprawiły, że Robert Lewandowski zachwycił Katalończyków. Niebywały gest, wystarczyło tak niewiele

2022-08-05 13:11

Robert Lewandowski został oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz Barcelony. Na Camp Nou podczas prezentacji Polaka pojawiło się blisko 60 tysięcy kibiców "Dumy Katalonii". Polski piłkarz doskonale wiedział, co zrobić, by porwać publiczność. Robert Lewandowski użył dwóch słów, którymi od razu zaskarbił sobie sympatię fanów.

Nadszedł ten wyjątkowy moment! Robert Lewandowski został oficjalnie zaprezentowany w czerwono-niebieskich barwach. "Lewy" trafił na Camp Nou, gdzie przywitało go ciepło aż 57 tysięcy kibiców. Lewandowski od dawna jest królem dbania o swój wizerunek i doskonale wie, co zrobić by zaskarbić swoją sympatię wśród kibiców. Kolejny raz zapewnił to sobie koncertowo. Wystarczyły zaledwie dwa słowa, by podbić serca cules. To było naprawdę proste zadanie!

Prezentacja Lewandowskiego w Barcelonie: Polak zachwycił kibiców dwoma słowami

Robert Lewandowski podczas prezentacji w Barcelonie zaczął wiadomość dla kibiców "Dumy Katalonii" od dwóch słów nie po hiszpańsku, nie po angielsku, ale po katalońsku. - Bon dia - powiedział do fanów. To musiało wywołać na trybunach olbrzymią wrzawę.

Prezentacja Roberta Lewandowskiego. Kibice tłoczyli się na Camp Nou

Nic dziwnego! Dla Roberta Lewandowskiego na Camp Nou przyszło 57 tysięcy kibiców, co czyni tę prezentację jedną z największych w historii światowego futbolu. Katalońskie dwa słowa to niewielki gest, który może ułatwić Lewemu drogę w nowych barwach po przeciętnym początku.

Robert Lewandowski w Barcelonie

Robert Lewandowski został piłkarzem Barcelony jeszcze w lipcu. Polak doleciał do drużyny na zgrupowanie w Stanach Zjednoczonych i tam miał drobną prezentację, która nie spodobała się kibicom. Pierwsze dni Lewandowskiego w "Dumie Katalonii" nie należały do najłatwiejszych.

Prezes Barcelony wywiera presję na Roberta Lewandowskiego. Mówi wprost o braku wyboru, podsumował transfer

Polski supersnajper zagrał w trzech meczach - z Realem Madryt (debiut), Juventusem FC i New York Red Bulls. W żadnym z nich nie strzelił gola. Kibice wciąż czekają na pierwsze trafienie Lewandowskiego dla nowego klubu.

Sonda
Co sądzisz o transferze Roberta Lewandowskiego?
Super Sport - 18.07 - Robert Lewandowski
Listen to "Oceniamy pierwsze mecze Roberta Lewandowskiego w Barcelonie." on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze