Leo Messi

i

Autor: AP PHOTO Leo Messi

Wielki powrót?

Coraz bliżej powrotu Messiego do Barcelony? Media przekazują wiadomość! Na przeszkodzie jeden szczegół

2023-03-18 8:38

Leo Messi dokona wielkiego powrotu i wróci do Barcelony? Okazuje się, że kapitan piłkarskiej reprezentacji Argentyny bardzo naciska na to, aby wrócić na Camp Nou i jest zdeterminowany, aby tego dokonać. Powrotowi Argentyńczyka do "Dumy Katalonii" może jednak przeszkodzić jeden szkopuł! Giganci hiszpańskiej LaLigi będą musięli się naprawdę postarać.

Leo Messi ma być coraz bliższy podjęcia decyzji o swojej przyszłości. Jak stwierdził znany dziennikarz, Santi Aouna z "Footmercato", Argentyńczyk jest w stałym kontakcie z otoczeniem klubu z Camp Nou i bardzo naciska na to, aby jeszcze zagrać dla giganta z Camp Nou. Aby do przenosin piłkarza jednak doszło, Barcelona będzie zmuszona do tego, aby podjąć zdecydowane kroki. 

Leo Messi ponownie w Barcelonie? Piłkarz tego chce! Na przeszkodzie może stanąć jeden szczegół

O wielkim zainteresowaniu Messiego względem powrotu do Barcelony poinformował Fabrizio Romano za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, wskazując, że piłkarz i jego otoczenie są teraz bardzo blisko otoczenia klubu z Camp Nou.

- Messi jest szczęśliwy w Paryżu, ale tęskni za stolicą Katalonii. Wraca tam, gdy tylko ma okazję. Jego ojciec już spotkał się z Joanem Laportą. Sam Messi regularnie rozmawia z Xavim - napisał dziennikarz.

O ile powrót piłkarza do klubu byłby prawdziwym hitem, o tyle może im przeszkodzić jeden szczegół, jakim są warunki finansowe piłkarza. Ograniczenia finansowe płac w LaLidze już teraz dają się w znaki klubowi, który planuje na lato wyprzedaż kilku swoich graczy. Czy Barcelonie starczy pieniędzy na to, aby móc zapewnić Messiemu dobre warunki? 

Sonda
Czy Leo Messi to najlepszy piłkarz w historii?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze