Dramat Luisa Suareza! Zarabia 20 MILIONÓW i nie umie rzeczy, której uczą się dzieci w przedszkolu?! Mamy WIDEO

2021-06-22 17:49
MŚ Rosja 2018. Ćwierćfinał: Urugwaj-Francja: Luis Suarez
Autor: AP Photo/Ricardo Mazalan Luis Suarez podczas w meczu Urugwaj-Francja w ćwierćfinale mistrzostw świata w Rosji

Piłkarze niejednokrotnie udowadniali już w historii piłki nożnej, że o ile strzelanie bramek lub bronienie dostępu do własnej bramki nie sprawia im większego problemu, to zwykłe czynności mogą okazać się o wiele trudniejsze do wykonania szczególnie wtedy, gdy ich drużyna ma akurat korzystny wynik, który próbuję dowieźć do końcowego gwizdka. Tym razem kamery uchwyciły Luisa Suareza, który miał ogromne problemy z założeniem buta. Przy okazji Urugwajczyk przeszkadzał bramkarzowi rywali we wznowieniu gry.

Zawodowi piłkarze doskonale zdają sobie sprawę z tego, że podczas meczu nie wystarczy jedynie strzelać goli i bronić dostępu do własnej bramki. W nowoczesnym futbolu równie ważne w spotkaniu jest umiejętnie wyprowadził rywala z równowagi, przez co nie będzie się on mógł w pełni skupić na wykonywaniu swoich zadań lub straci on koncentrację. Jednym z doświadczonych zawodników, którzy idealnie odnajdują się w tej roli jest Luis Suarez, który już kilka lat temu dał się poznać szczerszej publiczności, gryząc Giorgio Chielliniego podczas Mistrzostw Świata w Brazylii w 2014 roku. Tym razem, podczas meczu Copa America Urugwajczyk, który na co dzień broni barw Atletico Madryt postanowił zabrać rywalom kilka cennych sekund, nie radząc sobie z jedną z najprostszych czynności w życiu człowieka, której dzieci uczą się już w wieku kilku lat. 

Ogromny problem Luisa Suareza w meczu Copa America

Reprezentacji Urugwaju z Luisem Suarezem w składzie przyszło się zmierzyć w meczu Copa America z Chile i po wcześniejszej utracie bramki przez drużynę " Los Charruas", Luis Suarez trafił na 1:1. Napastnik Atletico Madryt na kilka minut przed końcowym gwizdkiem arbitra, który dawał jego drużynie cenny punkt, postanowił poprzeszkadzać nieco bramkarzowi Chile, Claudio Bravo i stojąc tuż przed nim siłował się z własnym butem, nie mogąc założyć go na nogę. Zobaczcie co dokładnie wyczyniał Luis Suarez w materiale wideo, który znajdował się poniżej. 

Paulo Sousa odejdzie z reprezentacji Polski?! Wielkie rozczarowanie dla kibiców

Euro 2020: Tajemnicze ŻELAZKO Mateusza Borka i OGON BYKA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze