Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO/JOAN MONFORT Robert Lewandowski

Rozjechali go bezlitośnie

Dramatyczny występ Roberta Lewandowskiego. Hiszpańskie media go rozjechały: To nie do przyjęcia!

2022-10-10 11:40

Robert Lewandowski zagrał kolejny tragiczny mecz w barwach Barcelony. Spotkanie z Celtą Vigo było fatalne w wykonaniu całej ekipy "Dumy Katalonii". Największe ataki dotyczyły właśnie polskiego napastnika. Hiszpańskie media przejechały się po naszym gwiazdorze. Robert Lewandowski został brutalnie rozliczony ze swojej gry. - To nie do przyjęcia - grzmią.

Nie ma wielu polskich piłkarzy, którzy weszli na ten poziom, co Robert Lewandowski. Kapitan naszej kadry zdecydował się przenieść na Camp Nou, gdzie z miejsca stał się czołową gwiazdą. Niestety, ostatnie mecze w jego wykonaniu nie były najlepsze. Robert Lewandowski znów zawiódł przy okazji spotkania z Celtą Vigo. Na boisku był kompletnie bezbarwny i nie trafił do bramki rywali. "Lewy" był niewidoczny i zebrał za to gromy od hiszpańskich mediów. Nie mieli dla niego litości.

Były szef Lewandowskiego wściekły. Miotał się, jakby coś w niego wstąpiło, jest wideo!

Dramatyczny występ Lewandowskiego. Hiszpańskie media nie miały litości

Robert Lewandowski był ofiarą nieładnych ataków ze strony hiszpańskich mediów. Tym razem jednak trudno nie przyznać im racji. Nawet, jeśli działo się coś ciekawego w ataku "Dumy Katalonii", Lewy był daleko za całą akcją. Lokalne media nie miały dla niego żadnej litości.

Hiszpański dziennik "AS" nie miał litości dla Roberta Lewandowskiego. - Gra Barcy, zaczynając od ich gwiazdy, Lewandowskiego, kończąc na menedżerze, Xaviego, była nie do przyjęcia - czytamy na łamach dziennika.

Inne portale także nie miały litości wystawiając mu niskie oceny. Sport.es dał mu zaledwie piątkę w dziesięciopunktowej skali.

Czesław Michniewicz już szykuje się na wizytę tych gości. Padły słowa o wódce

Robert Lewandowski - liczby w Barcelonie

34-letni Robert Lewandowski latem tego roku trafił do Barcelony. W dotychczasowych jedenastu meczach zdobył dwanaście bramek i zanotował dwie asysty. Trafia do bramki średnio co 75 minut.

Sonda
Czy FC Barcelona to dobry klub dla Roberta Lewandowskiego?
Iga Świątek o memach z Lewandowskim
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze