Tak wygląda Lewy

FIFA 23: Robert Lewandowski przerobiony na postać w grze! Czy jest podobny do siebie? Sprawdzamy!

2022-09-30 14:01

Jak wygląda Robert Lewandowski w grze FIFA 23? Za nami premiera najpopularniejszego symulatora piłkarskiego przygotowywanego przez EA Sports. Robert Lewandowski to jeden z najlepszych piłkarzy w tegorocznej edycji. Jedynie Karim Benzema został oceniony lepiej od niego. Czy „Lewy” rzeczywiście prezentuje się jak w realnym życiu? Sprawdzamy to!

Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych piłkarzy świata i ma to swoje przełożenie także na grę FIFA 23! Choć polski sportowiec jest lekko „niedoszacowany”, to i tak ustępuje pola jedynie Karimowi Benzemie. Statystyki Lewandowskiego prezentują się nieźle. Nic dziwnego, że wielu kibiców na pewno będzie nim grać. Zwłaszcza, że FC Barcelona to jedna z najpopularniejszych ekip globu. Robert bryluje w tym zespole i z pewnością będzie elementem wielu ekip w tej grze.

Robert Lewandowski: Jak wygląda w FIFA 23?

Robert Lewandowski wygląda w grze FIFA 23 naprawdę dobrze. Choć piłkarz nie jest odwzorowany idealnie, to i tak zdecydowanie lepiej niż wielu mogło się spodziewać. Widać, że Lewy jest wielką gwiazdą i producentom gry zależało na godnym wyglądzie Polaka. To mocna strona tej wersji gry. Wielu zawodników wygląda niemal jak w prawdziwym życiu.

Zdecydowanie najmocniejszą stroną Roberta Lewandowskiego w FIFA 23 są jego strzały. Polak z oceną ogólną 91 ma aż 94 punkty w umiejętnościach ustawianie się i wykańczanie akcji. Ma też cztery gwiazdki słabszej nogi i cztery gwiazdki sztuczek. To wszystko w pięciogwiazdkowej skali.

Kiedy premiera gry FIFA 23?

Fani się w końcu doczekali tego momentu. FIFA 23 produkcji EA Sports ma już za sobą oficjalną premierę. Wszyscy kibice tej serii mogą pobrać FIFA 23 od 30 września 2022 roku na wszystkich największych platformach – pecetach i konsolach. Można grać nie tylko w trybie offline przeciwko sztucznej inteligencji, ale także z innymi graczami z całego świata – pierwszy raz w historii także między platformami.

Iga Świątek o memach z Lewandowskim
Sonda
Czy grasz w FIFA 23?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze