Jan Tomaszewski, Robert Lewandowski

i

Autor: Tomasz Radzik SE, Cyfra Sport Jan Tomaszewski drży o zdrowie Roberta Lewandowskiego

wypalił na wizji

Jan Tomaszewski nie miał litości dla Roberta Lewandowskiego! Odpalił prawdziwą bombę, nie zważał na kamerę [TYLKO U NAS]

2023-03-03 14:20

Kiedy Robert Lewandowski przechodził z Bayernu Monachium do Barcelony, Jan Tomaszewski od samego początku nie był zwolennikiem tego ruchu. Po upływie kilku miesięcy od tamtego momentu, legendarny bramkarz reprezentacji Polski dalej trzyma się swojego zdania i nie miał litości dla "Lewego" podczas ostatniego łączenia z "Super Expressu" żartując, że ten gra na "boskiej pozycji", czyli Bóg jeden wie, na jakiej.

O ciętym języku Jana Tomaszewskiego w ostatnim czasie przekonali się nie tylko kolejni selekcjonerzy reprezentacji Polski, z Paulo Sousą na czele, ale także największe gwiazdy "Biało-czerwonych". Były golkiper Polaków często mówi to, co naprawdę myśli na jakiś temat i znów to potwierdził podczas ostatniej rozmowy z "Super Expressem", podczas której Jan Tomaszewski odpowiadał na pytania internautów. Jedno z nich dotyczyło pozycji na boisku Roberta Lewandowskiego, na której ten gra w Barcelonie. Po usłyszeniu tego pytania, Jan Tomaszewski powiedział wprost, że chyba nikt nie wie, gdzie dokładnie gra kapitan reprezentacji Polski. 

Jan Tomaszewski wypalił na wizji mówiąc o Robercie Lewandowskim! Wypunktował go niemiłosiernie

Na jakiej pozycji gra Robert Lewandowski? Na boskiej… Jeden Bóg wie, gdzie co on w ogóle ma grać… My to w "Super Expressie" mówiliśmy rok „Robert nie idź tam”! Przebiegał w Bayernie 7-8 km, tutaj przebiega 12 (…) Najlepszy piłkarz w historii polskiej piłki – bo tak Roberta trzeba traktować, sam sobie wybrał taką rolę - wypalił legendarny bramkarz reprezentacji Polski. Posłuchajcie całej rozmowy z Janem Tomaszewskim, zaglądając do naszego materiału wideo poniżej!

Sonda
Czy FC Barcelona to dobry klub dla Roberta Lewandowskiego?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze