Jan Tomaszewski, Robert Lewandowski

i

Autor: Tomasz Radzik SE, Cyfra Sport Jan Tomaszewski drży o zdrowie Roberta Lewandowskiego

wypalił na wizji

Jan Tomaszewski nie miał litości dla Roberta Lewandowskiego! Odpalił prawdziwą bombę, nie zważał na kamerę [TYLKO U NAS]

2023-03-03 14:20

Kiedy Robert Lewandowski przechodził z Bayernu Monachium do Barcelony, Jan Tomaszewski od samego początku nie był zwolennikiem tego ruchu. Po upływie kilku miesięcy od tamtego momentu, legendarny bramkarz reprezentacji Polski dalej trzyma się swojego zdania i nie miał litości dla "Lewego" podczas ostatniego łączenia z "Super Expressu" żartując, że ten gra na "boskiej pozycji", czyli Bóg jeden wie, na jakiej.

O ciętym języku Jana Tomaszewskiego w ostatnim czasie przekonali się nie tylko kolejni selekcjonerzy reprezentacji Polski, z Paulo Sousą na czele, ale także największe gwiazdy "Biało-czerwonych". Były golkiper Polaków często mówi to, co naprawdę myśli na jakiś temat i znów to potwierdził podczas ostatniej rozmowy z "Super Expressem", podczas której Jan Tomaszewski odpowiadał na pytania internautów. Jedno z nich dotyczyło pozycji na boisku Roberta Lewandowskiego, na której ten gra w Barcelonie. Po usłyszeniu tego pytania, Jan Tomaszewski powiedział wprost, że chyba nikt nie wie, gdzie dokładnie gra kapitan reprezentacji Polski. 

Jan Tomaszewski wypalił na wizji mówiąc o Robercie Lewandowskim! Wypunktował go niemiłosiernie

Na jakiej pozycji gra Robert Lewandowski? Na boskiej… Jeden Bóg wie, gdzie co on w ogóle ma grać… My to w "Super Expressie" mówiliśmy rok „Robert nie idź tam”! Przebiegał w Bayernie 7-8 km, tutaj przebiega 12 (…) Najlepszy piłkarz w historii polskiej piłki – bo tak Roberta trzeba traktować, sam sobie wybrał taką rolę - wypalił legendarny bramkarz reprezentacji Polski. Posłuchajcie całej rozmowy z Janem Tomaszewskim, zaglądając do naszego materiału wideo poniżej!

Sonda
Czy FC Barcelona to dobry klub dla Roberta Lewandowskiego?
Listen on Spreaker.
Najnowsze