Jakub Kiwior

i

Autor: Cyfrasport Jakub Kiwior

Drugi Polak w FC Barcelona?

Kiwior w Barcelonie? Szokujące doniesienia mediów, Lewandowski ma we wszystkim pomagać!

2022-10-01 7:46

Jakub Kiwior jest prawdziwą rewelacją sezonu 2022/2023 w Serie A, a także oczarował kibiców reprezentacji Polski. Zdaniem dziennikarzy "Tuttosport", gracz Spezii może niebawem trafić do słynnej Barcelony, a w transferze młodego Polaka ma pomagać Robert Lewandowski, który jest pod wielkim wrażeniem umiejętności gracza.

Jakub Kiwior znalazł się na celowniku wielu klubów! Obrońca reprezentacji Polski stał się prawdziwą gwiazdą Spezii i oczarował kibiców reprezentacji Polski to też nic dziwnego, że o jego usługi pytają bardziej uznane marki niż jego obecny pracodawca. Zdaniem "Tuttosport", były gracz Żyliny może trafić do Barcelony! W potencjalnych przenosinach Polaka ma pomagać nie kto inny jak Robert Lewandowski, który jest pod wielkim wrażeniem gracza.

Jakub Kiwior odejdzie do Barcelony? We wszystkim ma pomagać Lewandowski!

O tym, że Kiwior budzi wielkie zainteresowanie, nie trzeba przekonywać nikogo. Gracz Spezii w ostatnich miesiącach łączony był z przenosinami do West Ham United, a ostatnio AC Milan. Mistrzowie Włoch mają traktować Polaka za jeden z priorytetów nachodzącego okienka transferowego, jednak okazuje się teraz, że młody obrońca może w ogóle opuścić Serie A! Zawodnik miał, zdaniem "Tuttosport" znaleźć się na celowniku Barcelony, a jego usługi w stolicy Katalonii ma reklamować Robert Lewandowski, który miał proponować włodarzom klubu, aby zainteresowali się defensorem Spezii.

Lewandowski pod wrażeniem Kiwiora. Mówi o nim w superlatywach

- Jak go zobaczyłem, po meczu z Holandią. To mu powiedziałem: "Chłopie, ty nie przyjechałeś na kadrę, ty przyjechałeś tutaj, by grać w pierwszym składzie". Ma naprawdę świetną lewą nogę i może nam się przydać w kadrze. Oczywiście, nie chcę go teraz zbyt zachwalać, bo czasem media nadają moim wypowiedziom zbyt dużej wagi. Ale on ma pokorę, chce się rozwijać i szybko wyciąga wnioski, a także chce się uczyć. To najważniejsze - mówi Lewandowski o Kiwiorze.

Sonda
Czy Jakub Kiwior poradziłby sobie w Barcelonie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze