Kolejny CIOS dla Barcelony. To już jest czarna ROZPACZ, kibice wstrząśnięci

2020-10-26 22:07 dao
Jaki dzisiaj mecz w TVP środa 4.11 Mecz Ligi Mistrzów dzisiaj w TVP 4 listopada Barcelona w TVP Jakie mecze dzisiaj w TV
Autor: AP Jaki dzisiaj mecz w TVP środa 4.11 Mecz Ligi Mistrzów dzisiaj w TVP 4 listopada Barcelona w TVP Jakie mecze dzisiaj w TV

Sytuacja FC Barcelona od wielu miesięcy jest wręcz fatalna. I nawet jeśli sportowo klub niekiedy potrafi przypomnieć o czasach świetności, tak organizacyjnie, Duma Katalonii takiego chaosu nie widziała od lat. Niestety dla kibiców tej drużyny, na razie nie zanosi się na to, aby coś miało się pod tym kątem zmienić, bo prezes Barcelony nie zamierza ustąpić.

Dopóki Blaugrana na boisku miała szanse na kolejne trofea i grała przyzwoicie, mało kto zauważał, że w klubie tak czy inaczej dzieje się źle. Od dawna mówi się już o fatalnej polityce transferowej Barcelony, która ostatni dobry transfer zrobiła wiele sezonów temu. W dodatku na sprzedawanych zawodnikach nie zarabia w zasadzie nic, co w dobie kryzysu wywołanego przez pandemię koronawirusa jest wręcz karygodne. Nie dziwi więc, że po dotkliwej porażce w Lidze Mistrzów z Bayernem Monachium, zaczęto głośno mówić o tym, że klub potrzebuje natychmiastowych zmian.

Gwiazdor Realu opychał się jedzeniem jak szalony?! Jego sylwetka mówi wszystko [ZDJĘCIE]

Format: Najman MASAKRUJE Don Kasjo: WYRWĘ TEGO CHWASTA! [Koloseum]

Te miałyby się zacząć od samej góry, a więc od prezesa Josepa Marii Bartomeu. Bo to właśnie sternik klubu jest obarczany winą za wszelkie zło i w zasadzie nie ma się czemu dziwić. Przeciwko prezesowi zorganizowano nawet wotum nieufności, ale klub robi wszystko, aby głosowanie nie doszło do skutku, a wymówką ma być pandemia. Bartomeu natomiast nie zamierza sam podać się do dymisji.

Międzynarodowy SKANDAL po słowach gwiazdy F1. OBRAZIŁ MILIONY osób jednym zdaniem

- Nigdy, nawet w momencie transferowego zamieszania z Leo Messim, nie przeszło mi przez myśl podanie się do dymisji - powiedział prezes Blaugrany na poniedziałkowej konferencji prasowej. Co więcej podnosił nawet zarzut, że Barcelona często jest krzywdzona przez VAR, a budżet nie jest w tak opłakanym stanie, jak się powszechnie mówi. Kibice Dumy Katalonii mogą jedynie załamywać ręce.

Najnowsze