KURIOZALNA sytuacja w lidze hiszpańskiej. Jan Oblak pokonany przez BRAMKARZA rywali [WIDEO]

2021-01-21 22:22 ŁOLI
Jan Oblak, reprezentacja Słowenii
Autor: East News Jan Oblak

Fani piłki nożnej, którzy często śledzą mecze swoich ulubionych drużyn nie przywykli raczej do widoku bramkarza, który cieszy się ze strzelonej przez siebie bramki. Takie przypadki zdarzają się przede wszystkim wtedy, gdy drużyna rzutem na taśmę wygrywa mecz lub doprowadza do wyrównania. Tym razem jednak Marko Dmitrovic pojawił się w "szesnastce" Atletico Madryt, aby pokonać Jana Oblaka z rzutu karnego, co mu się udało.

Zadaniem golkipera jest, co jasne, bronienie dostępu do swojej bramki i to właśnie po świetnych interwencjach możemy oglądać radość zawodników, którym udało się uratować swój zespół przed stratą gola. Rzadkiej możemy oglądać zadowolenie na twarzy golkipera po tym, jak sam trafił do siatki. Najczęściej takie sytuacje mają miejsce w samych końcówkach meczu, gdy bramkarz nie mający nic do stracenia udaje się w pole karne rywali, by wspomóc swoich kolegów w wydarciu zwycięstwa lub remisu w ostatnich sekundach spotkania. W przypadku meczu 19. kolejki LaLiga, pomiędzy Eibarem, a Atletico Madryt było jednak zupełnie inaczej. Marko Dmitrovic udał się w "szesnastkę" Los Colchoneros po tym, jak sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. 

CZYTAJ TAKŻE: Zbigniew Boniek wygląda FATALNIE. Co się stało? Konieczna była operacja

Arkadiusz Milik zarobi w Marsylii FORTUNĘ. Kwota szokuje | Futbologia

Arbiter spotkania wskazał na 11. metr po tym, jak Yannick Carasco faulował we własnym polu karnym Yoshinoriego Muto. Do piłki nie podszedł jednak żaden z zawodników grających w polu, a Marko Dmitrovic, który na co dzień strzeże dostępu bramki Eibaru. 28-letni Serb pewnie pokonał Jana Oblaka i dał prowadzenie swojej drużynie. 

CZYTAJ TAKŻE: Robert Lewandowski wiedział, że Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony?! Dziwne tłumaczenia Zbigniewa Bońka!

Najnowsze