Legenda piłki BRUTALNIE zaatakowała Messiego. Takich słów Argentyńczyk nie słyszał NIGDY

2020-07-02 14:55 Damian Okła
Leo Messi
Autor: AP Leo Messi

FC Barcelona przeżywa bardzo ciężkie chwile. Podopieczni Quique Setiena mocno oddalili się od mistrzostwa Hiszpanii. Ponadto atmosfera wewnątrz zespołu jest z dnia na dzień coraz gorsza, o czym donoszą media z Półwyspu Iberyjskiego. Głosy krytyki pojawiły się również pod adresem Leo Messiego. Ale legendarny reprezentant Francji, Christophe Dugarry posunął się nieco za daleko w swoich osądach.

Niewielka przewaga jaką miała Duma Katalonii przed wznowieniem rozgrywek została błyskawicznie roztrwoniona. W ostatnich pięciu spotkaniach Barcelona wygrała zaledwie dwa spotkania, a trzy inne zremisowała. Spowodowało to, że do mistrzostwa Hiszpanii przybliżył się Real Madryt. Królewscy w czwartkowy wieczór mogą powiększyć przewagę do czterech punktów.

Co się dzieje z Messim? Niepokojące liczby Argentyńczyka. Tak źle nie było od 10 lat!

Super Sport 30 VI - B

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nie dziwi więc fakt, że atmosfera w Blaugranie jest coraz gorsza. Frustracje może odczuwać zwłaszcza Antoine Griezmann. Francuz miał być gwiazdą zespołu i jednym z liderów. Dlatego zdecydował się na transfer z Atletico Madryt. W ostatnim spotkaniu dostał zaledwie kilka minut, co dla takiego piłkarza mogło być prawdziwym ciosem. Były reprezentant Francji, Christophe Dugarry uważa, że spowodowane jest to przez Messiego.

Wybory 2020: Boniek broni się po SKARDZE. Mówi o szczekaniu i warczeniu

Mistrz świata i Europy zdecydował się wystosować kontrowersyjne zdanie na temat Argentyńczyka. - Czego boi się Griezmann? Na wpół autystycznego chłopca mierzącego 150 cm? Powinien "przyłożyć mu tortem w twarz", bo już od roku mówi, że ma problem z Messim - powiedział Dugarry na antenie radia "RMC Sport". Francuz uważa również, że Setien nie nadaje się na trenera Barcelony, bo nie ma odpowiedniego poziomu.

Najnowsze