Lionel Messi został i ZASMUCIŁ pracowników Barcelony

2020-11-20 11:56 mc
Lionel Messi
Autor: Cyfrasport Lionel Messi

Lionel Messi rozpętał latem burzę, kiedy ogłosił, że chciałby rozwiązać kontrakt z FC Barcelona. Ostatecznie, jeden z najlepszych piłkarzy świata został na Camp Nou. Kibice "Dumy Katalonii" odetchnęli z ulgą, podczas gdy wielu pracowników klubu... było smutnych.

Saga związana z odejściem Lionela Messiego z Barcelony była jednym z najważniejszych tematów letniego okna transferowego. W końcu postanowił jednak wypełnić kontrakt. - Pozostanę w Barcelonie i mój wkład w grę się nie zmieni, nieważne jak bardzo chciałbym odejść. To klub mojego życia. Barcelona dała mi wszystko i ja jej też. Nigdy nie przemknęło mi przez myśl, żeby podać klub do sądu - tłumaczył.

Oskarżyli Lionela Messiego o SZERZENIE TERRORU. To ma być REŻIM. Gwiazdor ma dość, zaczęła się WOJNA!

Ogromna rzesza kibiców Barcelony nie wyobraża sobie swojej drużyny bez Messiego, dlatego taka decyzja samego zainteresowanego została przyjęta przez nich z ulgą. Pracownicy woleliby, żeby odszedł. - Byliśmy smutni, gdy Messi zdecydował się zostać. Wiedzieliśmy, że będzie więcej cięć, by mu zapłacić. Tak też się stało - powiedział jeden z pracowników cytowany w "FourFourTwo".

Piotr Koźmiński VIDEOBLOG: Ojciec Neymara zarabia więcej niż Messi!

Argentyńczyk ostatni kontrakt podpisał w 2017 roku. W zależności od osiąganych wyników przez klub i samego zawodnika zakłada on możliwość zarobienia 400 mln euro.

Kiedyś sprowadził Lionela Messiego do Barcelony, teraz odchodzi

Kontrakt Messiego z "Dumą Katalonii" wygasa w czerwcu 2021 roku. Na razie nie wiadomo, jak będzie wyglądała jego dalsza przyszłość. Media łączą go przede wszystkim z Manchesterem City, gdzie pracuje Josep Guardiola.

Najnowsze