Robert Lewandowski

i

Autor: AP Robert Lewandowski

Poruszające słowa!

Matka Lewandowskiego wzruszy się po tym, co napisał o niej syn. Nie zapomniał o specjalnym dniu. przepiękne słowa

2023-05-22 16:40

Matka Roberta Lewandowskiego bardzo wzruszy się po tym, co napisał o niej syn! Pani Iwona Lewandowska obchodzi 22 maja swoje urodziny, a jej syn - kapitan reprezentacji Polski i gwiazdor Barcelony nie zapomniał o tej okazji. Na mediach społecznościowych piłkarza pojawiły się życzenia dla solenizantki. Padły przepiękne słowa.

Robert Lewandowski przekazał piękne życzenia swojej mamie. Pani Iwona Lewandowska, która obchodzi 22 maja 2023 roku swoje 64. urodziny została uhonorowana przez piłkarza Barcelony i reprezentacji Polski pięknymi życzeniami, które obiły się szerokim echem na mediach społecznościowych. Padły wyjątkowo piękne słowa.

Robert Lewandowski składa życzenia mamie. Pani Iwona Lewandowska może być wzruszona

Nie da się ukryć, że wychowanie Roberta Lewandowskiego nie było prostym wyzwaniem dla pani Iwony Lewandowskiej. Kobieta straciła męża, gdy początkujący piłkarz był w wieku zaledwie 16 lat. Mimo dużych przeciwności losu, matka piłkarza dobrze go wychowywała i nie zaniechała piłkarskiej pasji swojego potomka. Dzięki temu możemy dziś cieszyć się bramkami "Lewego" dla reprezentacji Polski i Barcelony. Piłkarz nie zapomniał o urodzinach swojej ukochanej mamy i dał o tym znać za pośrednictwem swoich mediów społecznosciowych.

- Wszystkiego najlepszego mamo! Dziękuję za bezwarunkową miłość, niekończącą się cierpliwość, wychowanie i wsparcie. Kocham cię - napisał Robert Lewandowski.

Sonda
Czy lubisz rodzinę Lewandowskich?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze