Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Potrafi się bawić

Nie do wiary, jak wyglądał Robert Lewandowski na drugi dzień po imprezie Barcy. Wszystko jest na zdjęciach

2023-05-16 16:56

W poniedziałek Robert Lewandowski i jego koledzy z FC Barcelona hucznie świętowali zdobyte w niedzielę mistrzostwo Hiszpanii. Cały zespół bawił się w szampańskich nastrojach wraz z tłumem kibiców "Dumy Katalonii". Choć feta trwała do późna, to na drugi dzień trzeba było przywitać nowy dzień. Lewandowski wrzucił do sieci we wtorek fotki, które pokazały, jak podszedł do całego przedsięwzięcia.

Robert Lewandowski w niedzielę popisał się w rywalizacji z Espanyolem. W derbowej rywalizacji "Lewy" strzelił dla FC Barcelona dwa gole, a jego ekipa wygrała 4:2. Tym samym "Duma Katalonii" przypieczętowała kolejne w swojej historii mistrzostwo Hiszpanii. Piłkarze prowadzeni przez Xaviego czas na świętowanie mieli w poniedziałek. To tego dnia zaplanowano specjalny przejazd odkrytym autokarem ulicami miasta. Sportowcy relacjonowali wszystko w mediach społecznościowych. Lewandowski nie był tu wyjątkiem. Choć w swojej karierze zdobył już wiele pucharów, to ten najwyraźniej smakował mu wyśmienicie. Świadczy o tym szampański nastrój kapitana reprezentacji Polski i szeroki uśmiech na fotkach. Choć fetowano do późnych godzin, to kolejnego dnia nadszedł moment na powrót do rzeczywistości, który dla wielu związanych z Barcą mógł być... bolesny. A jak było w przypadku "Lewego"?

Nagły zwrot akcji w sprawie Piotra Zielińskiego! Zaporowe warunki, włoskie media aż huczą

Tak wyglądał Lewandowski po imprezie Barcelony

"Co za noc! Jesteśmy mistrzami!" - pisał na Instagramie Lewandowski jeszcze w poniedziałkowy późny wieczór, wrzucając do internetu zdjęcie z tłumem kibiców. Nazajutrz nasz rodak udowodnił, że jest prawdziwym profesjonalistą. W jego życiu nie ma miejsca na dzień ze zmęczeniem. Nie jest tajemnicą, że Lewandowski wyjątkowo o siebie dba. We wtorek na jego twarzy nie było widać nawet minimalnego zmęczenia i miał mnóstwo energii, którą pożytkował podczas wspólnych chwil z rodziną.

Były selekcjoner przejechał się po poprzednikach Santosa. Dostało się Sousie, Michniewiczowi i Brzęczkowi, ostre słowa!

Robert Lewandowski dzień po imprezie

i

Autor: Instagram Robert Lewandowski dzień po imprezie

Wyjątkowy dzień dla Lewandowskiego

W ciągu wymagającego sezonu piłkarze nie mają zbyt wiele czasu dla rodzin. Treningi, mecze i podróże - raczej to stanowi dla nich codzienność. Nic więc dziwnego, że Robert Lewandowski czerpał mnóstwo radości z dnia spędzonego z żoną Anną i córeczkami. "Lewy" już od samego rana zabawiał pociechy i szeroko się przy tym śmiał. Wszystko zaprezentował na swoim instagramowym koncie, potwierdzając, że potrafi połączyć dobrą zabawę z odpowiedzialnością. A to niezwykle cenna umiejętność.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze