Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

wymowne zdjęcie

Nie uwierzysz, jak Anna Lewandowska określiła siebie i Roberta! Pokazała, jak spędzają wspólny czas, zmysłowe chwile

2023-03-15 10:30

Anna i Robert Lewandowscy tworzą szczęśliwą parę już od wielu lat. Była karateczka zaakceptowała drogę wybraną przez swojego ukochanego, który w zasadzie wszystko podporządkowuje piłce nożnej. To nie oznacza jednak, że para nie spędza razem żadnego wolnego czasu – teraz Anna Lewandowska pokazała, czym chętnie zajmuje się z mężem, gdy ten może poświęcić jej dłuższą chwilę. Przy okazji zdecydowała się na nietypowe określenie ich samych!

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Żona Roberta Lewandowskiego chętnie dzieli się tam swoimi treningami czy poleca swoje produkty, ale też zabiera głos w różnych, ważnych dla niej sprawach oraz pokazuje codzienne życie swoje i swojej rodziny. Nierzadko udostępnia zdjęcia właśnie z rodziną, ale rzadko zdarza się, aby miała chwilę tylko dla siebie i Roberta. Teraz taki moment nadszedł, czym Lewandowska nie omieszkała się pochwalić.

Anna i Robert Lewandowscy spędzili wspólnie czas na... tańcach

Dla Roberta Lewandowskiego rodzina jest bardzo ważna i piłkarz nigdy tego nie ukrywał. Gdy tylko może, to stara się poświęcać jej swój czas, a ma komu, bowiem wraz z żoną wychowuje dwie córki. Jednak rodzice także potrzebują czasu tylko dla siebie i tym razem Lewandowscy postanowili spędzić go na parkiecie.

Anna Lewandowska udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z Robertem Lewandowskim na parkiecie. Wiele wskazuje, że udali się na jakieś zajęcia, a fotka została przez Lewandowską wymownie podpisany, a uwagę zwraca to, jak nazwała ona siebie i męża. – Starzy na tańcach – napisała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

i

Autor: Instagram Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze