Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Tylko u nas!

Nowe wieści o napaści na Roberta Lewandowskiego. Kluczowa informacja

Witali go w Barcelonie jak króla, a teraz potraktowali w paskudny sposób! Robert Lewandowski (33 l.) nie mógł spodziewać się, że przez miły gest wobec kibiców, mogą spotkać go jakieś nieprzyjemności. Pod ośrodkiem treningowym doszło do ataku na polskiego napastnika, który padł ofiarą złodzieja. Poznaliśmy nowe informacje w sprawie napaści rabunkowej na Lewego. To kluczowe informacje.

Niepokojące informacje zostały przekazane przez hiszpańskie media. „Mundo Deportivo” donosi, że Robert Lewandowski zatrzymał się tuż przed miejscem, w którym trenują gwiazdy „Dumy Katalonii”. Po kilku zdjęciach i autografach snajper udałby się na kolejną jednostkę treningową. Lewy szybko pożałował swojej decyzji. Polak padł ofiarą kradzieży. Lewandowski miał w jednej chwili stracić przedmiot warty setki tysięcy złotych.

Złodziej zaatakował Roberta Lewandowskiego w Barcelonie. Wiemy, co próbował mu ukraść. Szokująca historia

Lewandowski padł ofiarą kradzieży. Mamy ważne informacje

Jak doszło do ataku na Lewandowskiego? Jedna z osób nagle otworzyła drzwi od strony pasażera i chwyciła za jeden z przedmiotów. Według relacji miał być to albo zegarek, który miał być warty 70 tys euro, albo telefon komórkowy. Katalońskie radio „Esport3” przekazało, że Lewandowski ruszył w pościg za złodziejem, ale sam nie był w stanie odzyskać skradzionego przedmiotu. Zgubił napastnika, ale na szczęście pomogła mu lokalna policja.

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 1

Co z Lewandowskim po kradzieży? 

Sprawca został zatrzymany, a utracony sprzęt odzyskany. Jak udało nam się dowiedzieć z otoczenia Roberta Lewandowskiego, piłkarz nie potrzebował wiele czasu, by dojść do siebie. To najważniejsza wiadomość, bo czasem taki atak potrafi zakończyć się gorszym samopoczuciem lub nawet traumą.

- Wszystko ok – usłyszeliśmy w najbliższym otoczeniu nowej gwiazdy Barcelony.

Zobacz zdjęcia z debiutu Roberta Lewandowskiego w Barcelonie w galerii poniżej!

Lewy znów może skupić się na przygotowaniach do kolejnych meczów. Prawdziwi kibice czekają aż skradnie ich serca. W pierwszym meczu nie udało mu się strzelić bramki. Fani mają nadzieję, że polski napastnik przełamie się w nowych barwach lada moment. Oby w ten sposób teraz sprawiał im przyjemność. Na pewno dzięki temu będzie dużo spokojniejszy i… przede wszystkim bezpieczniejszy!

Skandal w meczu Raków - Slavia! Mateusz Borek grzmiał na antenie TVP: To jest nieporozumienie

Sprawdź się w naszym quizie wiedzy o Robercie Lewandowskim. Ile o nim wiesz?

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze