Anna Lewandowska, Robert Lewandowski na wakacjach

i

Autor: Instagram Anny Lewandowskiej Anna i Robert Lewandowscy na wakacjach

Lawina komplementów

Nowy szef Lewandowskiego rozpływa się nad jego... żoną. Anna Lewandowska zasypana komplementami

2022-07-19 14:14

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska już wkrótce zmienią swoje życie. Po tym, jak "Lewy" oficjalnie został zawodnikiem FC Barcelona małżeństwo wraz z córkami przeprowadzi się z Niemiec do Hiszpanii. Wiadomo, że rodzina Lewandowskich chętnie spędzała wolny czas w tym ciepłym kraju. Anna Lewandowska w nowym otoczeniu może czuć się tym bardziej wyjątkowo, że została mocno skomplementowana przez nowego szefa męża - prezydenta "Dumy Katalonii" Joana Laportę.

Robert Lewandowski o odejściu z Bayernu Monachium mówił już od jakiegoś czasu. Temat wracał jak bumerang aż wreszcie w letnim okienku przed sezonem 2022/23 udało się wszystko dopiąć. Najbardziej zdeterminowana do sprowadzenia kapitana reprezentacji Polski okazała się FC Barcelona. "Duma Katalonii" uruchamiała kolejne dźwignie finansowe, by tylko wyciągnąć "Lewego" z Bayernu Monachium. Ostatecznie wszystko skończyło się po myśli Katalończyków i już za kilka tygodni Lewandowski zacznie występy w La Liga. W nowym, hiszpańskim życiu towarzyszyć mu będzie oczywiście rodzina. Lewandowscy chętnie spędzali dotychczas wakacje na Półwyspie Iberyjskim, chwaląc się wieloma zdjęciami z rodzinnego czasu. O aklimatyzację na stałe w nowym miejscu nie powinno być trudno. Robert z miejsca stał się idolem Camp Nou, a Anna... została zasypana komplementami przez szefa męża.

Ogromne zamieszanie z prezentacją Lewandowskiego. Znamy wyniki testów medycznych, przed nim ważna chwila

Laporta rozpływa się nad Anną Lewandowską

Joan Laporta, prezydent FC Barcelona, jest wyraźnie szczęśliwy z zakontraktowania jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Jego euforia nie pozwala mu na szukanie jakichkolwiek negatywów i pozostaje dumny z transferowego osiągnięcia. Wygląda na to, że ruch przemyślał z wielu stron, ponieważ doskonale orientuje się na temat pracy Anny Lewandowskiej. Szef Barcy uważa, że dzięki niej sam "Lewy" może jeszcze latami cieszyć oczy kibiców swoją wybitną postawą na boisku.

- Z nim, Ansu, Aubą, Abde, który dobrze się rozwija, mamy gwarancję bramek i spektaklu. W obecnych czasach kariery piłkarskie są bardzo długie. A do tego jego żona jest dietetyczką. Kiedy masz żonę, która o ciebie dba, kontroluje - stwierdził Laporta, którego wypowiedź została opublikowana na stronie fcbarca.com.

Nie uwierzycie, jak Mateusz Morawiecki nazwał Lewandowskiego. Premier zareagował na transfer do Barcelony

Jan Tomaszewski ostro o transferze Lewandowskiego

Nowy szef zachwyca się Lewandowskim

Oczywiście Anna Lewandowska jest niezwykle ważną postacią w życiu piłkarza z Polski. Nic dziwnego, że otrzymała sporo komplementów od Laporty, który równie ciepło wypowiadał się o samym nowym nabytku. - Barca, tak jak każda wielka drużyna, potrzebuje napastnika naciskającego w polu karnym. Robert jest jak karabin maszynowy. Kilkukrotnie zdobył Złotego Buta. Gwarantuje gole, każdy zespół tego potrzebuje - podkreślił szef "Blaugrany"

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze