Ojciec Messiego się wygadał? Chodzi o powrót piłkarza do Barcelony. Jedno zdanie zmienia wiele

2022-05-16 13:07
Leo Messi
Autor: AP PHOTO Leo Messi

Kończący się sezon w piłkarskiej Europie nie był szczególnie udany dla Leo Messiego. Argentyńczyk po przenosinach z FC Barcelona do Paris Saint-Germain miał prowadzić paryżan do wielkich sukcesów, ale stolica Francji wyraźnie nie jest jego miejscem na ziemi. Stąd też wciąż pojawiają się plotki o jego możliwym powrocie do Katalonii, a ostatnie słowa ojca piłkarza mogą wprowadzić niemałe zamieszanie.

Przejście Leo Messiego z Barcelony do Paris Saint-Germian było największym wydarzeniem letniego okienka transferowego w 2021 roku. Dumy Katalonii nie stać było na to, aby wciąż utrzymywać Argentyńczyka i płacić mu wielomilionowy kontrakt i doszło do rozstania po wielu dekadach wspólnej drogi. Dla PSG Messi miał być nową gwiazdą.

To zderzenie wyglądało tragicznie! Polski bramkarz zanotował fatalną w skutkach interwencję. Doznał poważnego urazu

Messi wróci do Barcelony? Zaskakujące słowa ojca piłkarza

Wierzono, że były zawodnik Blaugrany poprowadzi paryżan do wielkich sukcesów. Zwłaszcza tych w Europie i zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Rzeczywistość okazała się dużo mniej kolorowa niż zakładano w stolicy Francji. Messi miał wyraźne problemy, aby zaaklimatyzować się w nowym środowisku i nie dawał drużynie tyle, ile od niego oczekiwano.

Czesław Michniewicz wyjawił swoją tajemnicę! Może dojść do zaskakującego powołania do kadry, selekcjoner potwierdza

Pod adresem Messiego zaczęło pojawiać się wiele krytycznych uwag i nawet kibice mieli po dziurki w nosie nijakich występów gwiazdy. Z Paryża dochodziły słuchy, że i władze klubu nie są zadowolone z Argentyńczyka. Co prawda Messi w 2022 roku zaczął notować lepsze liczby, ale to nadal jest poniżej oczekiwań, jakie były po jego przyjściu do Paryża.

Sonda
Czy Leo Messi wróci do FC Barcelona?

Ojciec Messiego podsycił plotki

Nie brakowało również głosów, że już po zakończeniu obecnego sezonu Messi mógłby wrócić do Barcelony. Plotki nasiliły się zwłaszcza po odpadnięciu Paris Saint-Germain z Ligi Mistrzów już na poziomie 1/8 finałów, co było kolejną katastrofą zespołu w tych rozgrywkach. Różne spekulacje mogą nasilić się również po ostatnich słowach ojca Messiego.

Jorge Messi został przyłapany przez dziennikarzy na lotnisku w Barcelonie. Nie omieszkano zapytać go, czy zawodnik byłby skłonny wrócić do Dumy Katalonii. - Mam nadzieję, że Leo pewnego dnia wróci do Barcelony - odpowiedział lakonicznie, ale wymownie. Słowa ojca Messiego mogą więc dać nadzieje kibicom Barcelony.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze