Joan Laporta

i

Autor: PAP Joan Laporta

Ogromny pech Laporty

Prezydent FC Barcelona stanął obok Ronaldo i... Szok, miał podbite oko. Znamy szczegóły urazu Joana Laporty

2022-08-29 8:04

Mecz FC Barcelona - Real Valladolid był gratką nie tylko dla kibiców obecnych piłkarskich gwiazd, lecz także dla starszych sympatyków futbolu. Właścicielem Valladolid jest słynny brazylijski Ronaldo, który pojawił się w niedzielę na Camp Nou. Zasiadł na honorowej loży obok prezydenta FC Barcelona, ale wtedy widzowie przeżyli szok. Joan Laporta miał podbite oko, które zasłaniał okularami przeciwsłonecznymi. Jego uraz wyszedł jednak na jaw, a szczegóły pechowej sytuacji są zastanawiające.

Niedzielny mecz dostarczył kibicom Barcelony mnóstwo pozytywnych emocji. Piłkarze Xaviego nie mieli najmniejszych problemów z rozbiciem rywali 4:0. Prawdziwą gwiazdą był Robert Lewandowski, który strzelił dwa gole i pierwszy raz oficjalnie zachwycił Spotify Camp Nou. Szybko sprawił, że zapomniano o nie najlepszej inauguracji sezonu z Rayo Vallecano (0:0), a wyjątkowym popisem był drugi gol Polaka zdobyty piętą. Magiczny moment oklaskiwało z trybun ponad 80 tysięcy widzów, także VIP-ów. Wśród nich na pierwszy plan wysuwają się włodarze obu klubów - Joan Laporta i Ronaldo. Ich spotkanie przebiegło w wyjątkowo miłej atmosferze, choć twarz prezydenta Barcelony nie była w idealnym stanie.

Robert Lewandowski postawił na swoim. Fanka zalała się łzami, ta scena po meczu przejdzie do historii

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!

Prezydent FC Barcelona stanął obok Ronaldo z podbitym okiem. Znamy szczegóły urazu Laporty

Laporta od momentu pojawienia się na stadionie zasłaniał się czarnymi okularami przeciwsłonecznymi. Wielu kibiców mogło być zdziwionych jego zachowaniem, ale Hiszpan w pewnym momencie zdjął je z nosa i wszystko stało się jasne. Widzowie i media szybko wyłapali, że szef "Blaugrany" ma mocno podbite oko. To zdecydowanie nie współgrało z eleganckim garniturem, podkreślonym bordowym krawatem. Laporta starał się ukryć ten uraz, ale przy powitaniu z Ronaldo okazał szacunek, zdejmując okulary. Hiszpańskie media ustaliły, co stało się 60-latkowi.

Legenda Barcelony skomentowała genialny występ Roberta Lewandowskiego! Carles Puyol się nie powstrzymywał

Do tych sportowców i ich wyrzeźbionych klat wzdychają polskie fanki!

Dziennik "Sport" błyskawicznie wyjaśnił, że podbite oko jest efektem domowego wypadku. Na szczęście nie doszło w nim do poważnego uszkodzenia, a nieco przerażający krwiak jest jedynym skutkiem incydentu. Laporcie wyraźnie zależało, by nie wywołać w związku z tym zamieszania, ale szacunek do Ronaldo okazał się ważniejszy. Warto przypomnieć, że "Il Fenomeno" w sezonie 1996/97 reprezentował barwy Barcelony i w dużej mierze dzięki temu wygrał w 1997 r. Złotą Piłkę, którą rok wcześniej przegrał o zaledwie punkt. Tym razem Brazylijczyk nie będzie miło wspominał wizyty w stolicy Katalonii, gdyż jego klub nie był w stanie postawić się gospodarzom.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze