Real Madryt - Atletico Madryt TV TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM ONLINE. Superpuchar Hiszpanii: Real - Atletico LIVE w INTERNECIE Real - Atletico NA ŻYWO w INTERNECIE Real - Atletico na jakim programie w TV

2020-01-12 13:31 KZ
Real Madryt
Autor: AP Real Madryt

Real Madryt - Atletico Madryt TV TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM ONLINE. Superpuchar Hiszpanii: Real - Atletico LIVE w INTERNECIE Real - Atletico NA ŻYWO w INTERNECIE Real - Atletico na jakim programie w TV. Superpuchar Hiszpanii ONLINE w Internecie gdzie obejrzeć? W niedzielę 12 stycznia 2020 odbędzie się mecz o Superpuchar Hiszpanii, w którym zagrają dwie ekipy z Madrytu, Real i Atletico. Kto zgarnie trofeum? Mecz Real - Atletico LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć mecz Real - Atletico TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

Superpuchar Hiszpanii: Real Madryt - Atletico Madryt TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Real - Atletico?

W tym roku o Superpuchar Hiszpanii nie zagra mistrz kraju FC Barcelona ze zdobywcą Pucharu Króla, czyli Valencią. Władze hiszpańskiej federacji postanowiły zmienić formułę rozgrywek i przenieść je do Arabii Saudyjskiej, wzbogacając rywalizację o mecze półfinałowe. W półfinałach lepsze okazały się drużyny z Madrytu. Real pokonał Valencię 3:1, a Atletico pokonało Barcelonę 3:2. 

- Nasze zadanie cały czas jest takie same. Wiemy jaka jest stawka i po co tutaj przyjechaliśmy - powiedział trener Realu Zinedine Zidane. - Cieszymy się, że zagramy w finale. Jesteśmy gotowi, aby rozegrać świetne spotkanie. Damy z siebie wszystko, ponieważ to jest potrzebne do zwycięstwa. Tylko to mnie interesuje - dodał.

- Finał będzie ciężki. Zmierzymy się z zespołem, który rozegrał fantastyczne spotkanie w półfinale - powiedział z kolei trener Atletico Diego Simeone.

Real Madryt - Atletico Madryt STREAM ONLINE. Gdzie oglądać Superpuchar Hiszpanii Real - Atletico w TV NA ŻYWO na jakim programie

Mecz o SUperpuchar Hiszpanii Real Madryt - Atletico Madryt zostanie rozegrany w niedzielę 12 stycznia o 19:00. TRANSMISJA TV NA ŻYWO odbędzie się na antenie Eleven Sports 1. Darmowy i legalny STREAM ONLINE z meczu Real - Atletico nie będzie dostępny. Portal sport.se.pl przeprowadzi relację na żywo z meczu Real - Atletico. Zapraszamy.

Najnowsze