Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Muzyka gra

Robert Lewandowski będzie rapował? Spotkał się z Matą, tajemnicza rozmowa

2023-09-28 17:26

W ośrodku treningowym Barcelony doszło do niecodziennego spotkania, w którym wziął udział Robert Lewandowski. Najpopularniejszy polski sportowiec spotkał się z, być może, najpopularniejszym polskim raperem. Lewy odbył krótką pogawędkę z Matą, który promuje swój nowy album.

Raper wydał niedawno trzecią płytę w karierze. Tytuł albumu to "<33". Jest to również pożegnanie artysty z wytwórnią SB Maffija. Ostatnio trzeci longplay Maty był promowany na bandach reklamowych Barcelony. To wszystko efekt współpracy katalońskiego klubu z platformą streamingową Spotify. W ramach kontraktu szwedzkiej firmy z Barceloną, na koszulkach klubu pojawiają się logotypy zespołów muzycznych, artystów lub tytuły płyt. Taką kolaborację Blaugrana zaliczyła już m.in. z Shakirą i Drakiem.

ZOBACZ: Robert Lewandowski mógł zakończyć karierę w reprezentacji? Wyjątkowo mocna plotka, wszystko mogło wydarzyć się w tym roku!

Czy Mata lub coś związanego z Matą wyląduje na koszulkach Barcy? Trudno powiedzieć. Możliwe, że nie. Ale Barcelona na swoim instagramie zamieściła filmiki ze spotkania Roberta Lewandowskiego z Matą. Kapitan kadry porozmawiał z raperem, pozował z nim do zdjęć i podpisał koszulkę. Co ciekawe, Michał Matczak kupił koszulkę Barcy z lat 90. Sam również był ubrany w koszulkę w stylu retro, co szybko rzuciło się w oczy Lewego. Barcelona zareklamowała również na swoim instagramie płytę polskiego rapera.

Lewandowski i Mata

i

Autor: instagram
Wywiad z selekcjonerem Michałem Probierzem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze