Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Wielkie wyróżnienie

Robert Lewandowski może zostać kapitanem Barcelony! Zaskakujące doniesienia, to może się stać już niedługo

2022-09-19 18:00

Robert Lewandowski przygotowuje się z reprezentacją Polski do kolejnych spotkań w Lidze Narodów, które będą jednymi z ostatnich przygotowań do nadchodzącego mundialu w Katarze. Mimo przerwy na reprezentację o Lewandowskim wciąż dużo mówi się w kontekście Barcelony. Niewykluczone, że niedługo rola polskiego napastnika w „Dumie Katalonii” jeszcze wzrośnie.

Robert Lewandowski na zgrupowanie reprezentacji Polski przyjeżdża po świetnych okresie w FC Barcelona. Polski napastnik w 8 meczach we wszystkich rozgrywkach strzelił 11 goli dla klubu ze stolicy Katalonii. Polscy fani mają nadzieję, że skuteczność kapitana reprezentacji pomoże kadrze narodowej dobrze zaprezentować się przeciwko Holandii i Walii w Lidze Narodów. Z najnowszych doniesień wynika, że tak poważną funkcję Polak może pełnić nie tylko w kadrze, ale także w swoim klubie. Wszystko przez możliwe odejście dotychczasowych kapitanów „Blaugrany”.

Robert Lewandowski bez ogródek o Polsce. Ten problem dostrzegają wszyscy! Tym słowom trudno zaprzeczyć

Iga Światek pobije Roberta Lewandowskiego? Ekspert nie ma wątpliwości!

Robert Lewandowski kapitanem Barcelony?

Obecnie w Barcelonie jest czterech piłkarzy, którzy mogą nosić opaskę kapitańską. Są to Gerard Pique, Jordi Alba, Sergio Busquets i Sergi Roberto. Choć Busquets wciąż jest bardzo ważną postacią w kadrze, to jego umowa wygasa za rok i nie wiadomo, czy zostanie przedłużona. W ostatnich latach wielu zasłużonych piłkarzy już odeszło, więc „odpuszczenie” Busquetsa nie byłoby niczym dziwnym.

Piekielnie ważne informacje przed meczem Polska - Holandia! Piłkarze Czesława Michniewicza muszą uważać, nie wygląda to dobrze

Pozostała trójka gra z kolei bardzo niewiele i także nie wiadomo, jak długo pozostaną w klubie. Nasuwa się więc pytanie, którzy piłkarze zostaną kolejnymi kapitanami FC Barcelona. Javier Miguel z portalu Culemania.com wskazuje, że pierwszymi do przejęcia opaski kapitańskiej mogą być Marc-Andre ter Stegen oraz właśnie Robert Lewandowski. - Wśród doświadczonych zawodników jest dwóch, którzy mogliby dostąpić tego zaszczytu: Marc-Andre Ter Stegen i Robert Lewandowski. Z tego duetu zostałby wybrany pierwszy kapitan, bo obaj są odpowiedzialni za wdrożenie nowego projektu Xaviego. Z kolei z młodych graczy kapitanami mogliby być: Ronald Araujo i Pedri. Oprócz nich chęć noszenia opaski zgłasza również Ousmane Dembele – czytamy.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze