Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/_rl9 Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

Piękne słowa!

Robert Lewandowski powiedział o swojej miłości do żony. Wszystko w walentynki, romantyczne słowa

2023-02-14 22:40

Robert Lewandowski zaskoczył swoich fanów, Zawodnik Barcelony i kapitan reprezentacji Polski z okazji walentynek postanowił powiedzieć o swojej miłości do żony i pokazać, jak spędził ten szczególny dzień. Padły poruszające słowa.

Robert Lewandowski będzie miał w tym tygodniu bardzo ciężkie wyzwanie. Wraz z drużyną Barcelony zagra w hitowym starciu przeciwko Manchesterowi United w UEFA Europa League. Mimo że starciem tym zdają się żyć wszyscy fani polskiego piłkarza, tak on sam znalazł czas dla swojej żony Anny w świeto zakochanych. Na mediach społecznościowych kapitana polskiej kadry pojawiła się publikacja, która pokazuje, jakim uczuciem zawodnik darzy swoją ukochaną. Obok tak czułych słów ciężko przejść obojętnie.

Robert Lewandowski powiedział o swojej miłości do Anny Lewandowskiej. Padły poruszające słowa

Na mediach społecznościowych polskiego napastnika pojawiły się zdjęcia, ujawniające jak państwo Lewandowscy spędzili walentynki, a także poruszające wyznanie miłosne napastnika, który użył pięknych słów, skierowanych do trenerki.

 - Jesteś moim życiem i motywacją. Inspirujesz mnie i stoisz za wszystkim, co robię. Jesteś moim wsparciem i siłą. Jesteś też najbardziej opiekuńczą i kochającą osobą, a także wspaniałą mamą dla naszych córek. Uwielbiam oglądać, jak poświęcasz się swojej pracy i pasjom. Szczęśliwych walentynek, moja miłości – napisał piłkarz reprezentacji Polski na portalu społecznościowym Instagram.

Sonda
Lubisz Annę Lewandowską?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze