Robert Lewandowski

i

Autor: AKPA Robert Lewandowski - zarobki polskiego piłkarza

warta swojej ceny?

Robert Lewandowski przyłapany. Nie uwierzycie, ile trzeba było zapłacić za bluzę, w której przyjechał na mecz

2023-11-29 15:24

Robert Lewandowski ma za sobą kolejny słaby mecz w Lidze Mistrzów. Co prawda Barcelona wygrała z FC Porto w 5. meczu fazy grupowej i zapewniła sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek, to Polak był niemal przez cały mecz niewidoczny. Fotoreporterzy uchwycili moment, w którym Lewandowski pojawił się na stadionie i jak widać na zdjęciach – pojawił się on na stadionie w bardzo drogie bluzie!

Robert Lewandowski z pewnością nie będzie dobrze wspominał niedawnego meczu w Lidze Mistrzów. Jego zespół wygrał, ale Lewandowski nie miał wielu okazji do oddania choćby strzału na bramkę rywali, a gdy takie w ogóle się nadarzyły, to Polak nie był w stanie zatrudnić bramkarza Porto – albo tracił piłkę, albo uderzał niecelnie. Nie miał też dużego wkładu w bramki strzelane przez kolegów – owszem, z pewnością absorbował uwagę obrońców, ale nie wymieniał często podań z innymi zawodnikami Barcelony i nie miał żadnej asysty. Ale fani zwrócili uwagę nie tylko na to, co działo się na boisku i w trakcie meczu, ale też przed nim.

Robert Lewandowski przyjechał na mecz w bluzie wartej fortunę

Nic dziwnego w tym, że fotoreporterzy chętnie śledzą Roberta Lewandowskiego. Mimo gorszej formy wciąż jest wielką gwiazdą Barcelony. Tym razem na zdjęciach uchwycono, że polski napastnik przyjechał na mecz w bardzo ciekawym stroju, a chodzi przede wszystkim o bluzę, która kosztowała krocie.

Kapitan reprezentacji Polski postawił na szaro-niebieską bluzę z kapturem i kolorową nazwą marki Venements z przodu. Okazuje się, że dość zwyczajnie wyglądający ciuch kosztował niemałe pieniądze! Bluzy z tej kolekcji już nie znajdziemy w sprzedaży, a wcześniej w domu handlowym Vitkac można było kupić tę bluzę za... ponad 3 tys. złotych!

Robert Lewandowski

i

Autor: Instagram Robert Lewandowski
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze