Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

nie miał wyjścia

Robert Lewandowski wzięty w obroty! Nie miał innego wyjścia, to musiało się tak skończyć. Zdjęcie Anny Lewandowskiej mówi wszystko

2023-05-09 8:40

O Robercie Lewandowskim oraz jego rodzinie w ostatnim czasie jest dość głośno, przede wszystkim za sprawą Anny Lewandowskiej i jej hobby, jakim jest taniec. Małżonka kapitana reprezentacji Polski korzysta z uroków życia w Hiszpanii i uczy się zmysłowych ruchów, w czym ostatnio postanowił pomóc jej sam "Lewy". Na instagramowym koncie Anny Lewandowskiej pojawił się krótki filmik, na którym wraz z Robertem wygina się na parkiecie.

W parze z ogromną popularnością Roberta Lewandowskiego oraz jego żony Anny idzie niestety również umiarkowana prywatność oraz fani, którzy zaglądają niemalże w każdy zakamarek życia kapitana reprezentacji Polski. Dlatego też "Lewy" i jego małżonka często starają się poruszać istotne kwestie oraz trudne tematy na swoich profilach w mediach społecznościowych, przy okazji pokazując też, jak wygląda ich codzienne życie. O hobby Anny Lewandowskiej, którym jest taniec, w ostatnim czasie zrobiło się dość głośno, ale jak się okazuje, żona Lewandowskiego nie jest w tym sama.

Zdjęcie Anny Lewandowskiej nie pozostawia złudzeń. Robert Lewandowski nie miał wyboru, został wzięty w obroty

Wielu osobom Hiszpania może kojarzyć się nie tylko z piękną pogodą i pysznym jedzeniem, ale także tańcem. Gdy małżonka "Lewego" publikowała kolejne materiały z zajęć tanecznych, wiele osób mogło zastanawiać się, co na to piłkarz Barcelony. Okazuje się, że nie tylko wspiera swoją druga połówkę w jej pasji, ale nawet jej towarzyszy podczas tańca i jak udowadnia jedna z ostatnich relacji na Instagramie, Lewandowski został wzięty w obroty... i to dosłownie. 

Robert Lewandowski wzięty w obroty! Nie miał innego wyjścia, to musiało się tak skończyć. Zdjęcie Anny Lewandowskiej mówi wszystko

Niedawno na Instagramie Lewandowskiej pojawiło się krótkie nagranie, na którym tańczy ona z Robertem tuż obok innych par, które uczestniczyły w zajęciach. Po minach Ani i Roberta już na pierwszy rzut oka widać, że dobrze się oni bawią mogąc razem spędzać wolny czas. Przy okazji "Lewy" mógł chociaż na chwilę skupić się na czymś innym, niż piłka nożna, co z pewnością wyszło mu na dobre. 

Sonda
Czy uważasz, że Anna Lewandowska odniosła sukces dzięki Robertowi?
Anna i Robert Lewandowscy podczas tańca

i

Autor: Instagram/ annalewandowska screen Anna i Robert Lewandowscy podczas tańca
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze